2012 12 20

„Lietuvos rytas“ šeimininkui „Lietkabeliui“ viltį suteikė tik per pirmuosius du kėlinius

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai iškovojo ketvirtąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate. Tik išvykose šį LKL sezoną žaidžiantys sostinės krepšininkai neturėjo vargo Panevėžyje – nuo savo kelio nušlavė „Lietkabelio“ atstovus 114:66 (23:22, 24:19, 33:12, 34:13).
Pasiruošimas rungtynėms
Pasiruošimas rungtynėms / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Lietuvos rytas“ varžovus palaužė tik antroje dvikovos dalyje. Pirmame kėlinyje šeimininkai pirmavo 10:6, tačiau atkarpą 5:0 laimėję „Lietuvos ryto“ krepšininkai persvėrė rezultatą 11:10, o po pirmųjų dešimties minučių  jie turėjo tik vieno taško pranašumą 23:22.

Antrojo ketvirčio pradžioje komandos ir toliau rungtyniavo taškas į tašką, o kėlinio viduryje „Lietkabelis“ net pirmavo 33:32. Vis dėlto, vilniečiams pavyko atsitiesti ir prieš ilgąją pertrauką jie turėjo 6 taškų persvarą – 47:41.

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui „Lietuvos rytas“ įgijo 16 taškų persvarą 66:50, o prieš paskutinį ketvirtį jau turėjo saugią 27 taškų persvarą (80:53) ir mačo baigtis buvo aiški.

Į „Lietakabelio“ krepšį taškų pelnė visi 12 „Lietuvos ryto“ krepšininkų.

Vilniečiai po šios sėkmės pergalėmis pasivijo Kauno „Žalgirio“ komandą, tačiau kauniečiai laimėjo visus keturis mačus, o sostinės krepšininkai tiek pat iškovojo po penkių dvikovų.

LKL čempionate sostinės klubas yra trečioje vietoje, o „Lietkabelis“ su penkiomis pergalėmis ir tiek pat pralaimėjimų pirmenybėse žengia šeštas.

„Lietuvos rytui“ daugiausia taškų pelnė: L.Radoševičius – 23, M.Katelynas – 15, D.Ivanovas ir D.Redikas – po 13.

„Lietkabelio“ ekipoje T.Jogėla įmetė 18 taškų, K.Babkauskas – 12, K.Vecvagaras – 11.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?