Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lietuvos rytas“ VTB lygoje iškovojo dar vieną pergalę

Martynas Gecevičius
15min.lt/Juliaus Kalinsko nuotr. / Martynas Gecevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Nesėkmingai Eurolygoje kovojantis sostinės krepšinio klubas atsigriebia kituose turnyruose: sekmadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa išvykoje aiškinosi santykius su Zgoželeco „Turow“ ekipa. Vilniečiai 74:62 nugalėjo varžovus ir iškovojo šeštąją pergalę VTB Jungtinės lygos A grupėje.

Susitikime svečiams negalėjo padėti traumuotas įžaidėjas Omaras Cookas.

Pirmuosius mačo taškus pelnė Tautvydas Lydeka, netrukus dvitaškį pridėjo Martynas Gecevičius. Tačiau šeimininkai greitai išlygino rezultatą – 6:6.

Aikštėje pasirodęs Darius Songaila puikiai įsijungė į „Lietuvos ryto“ žaidimą ir pelnė 5 taškus, o po pirmojo kėlinio vokiečio Dirko Bauermanno auklėtiniai pirmavo 15:12.

Antrame ketvirtyje Juanas Palaciosas tapo galvos skausmu „Turow“ komandos gynybai, – jis vedė sostinės komandą į priekį ir įpusėjus rungtynėms 38:32 pirmavo „Lietuvos rytas“.

Trečiame kėlinyje šeimininkai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį – 55:53.

Pajutę degėsius, vilniečiai puikiai pradėjo lemiamą ketvirtį: Milenko Tepičius pelnė 4 taškus, Gediminas Orelikas užbaigė greitą ataką ir „Lietuvos rytas“ pabėgo 59:55.

Nors šeimininkai lipo ant kulnų, M.Gecevičius smeigė tritaškį, D.Songaila pataikė iš vidutinio nuotolio ir „Turow“ viltys iškovoti pergalę buvo užgesintos – 72:62.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 23 (3/8 tritaškiai), Darius Songaila 17, Tautvydas Lydeka 10, Juanas Palaciosas (7 atk. kam.) ir Stevanas Jelovacas po 8, Milenko Tepičius 6 (0/5 tritaškiai), Gediminas Orelikas 2.

„Turow“: Lukašas Wisniewskis 13, Damianas Kuligas ir Tony Tayloras po 11... D.Krestininas 0 (5 min., 1 atk. kam., 1 kld., 1 praž.).  

Kitose šios grupės rungtynėse sekmadienio vakarą Talino „Kalev“ 91:99 (29:27, 18:25, 25:18, 19:29) pralaimėjo Krasnojarsko „Jenisej“ krepšininkams.

A grupėje pirmauja Kazanės „Uniks“ (6/1) komanda, trečiojoje pozicijoje Krasnodaro „Lokomotiv“ (5/2) ekipa su dviem lietuviais.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 7 6 1 85,7

2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 8 6 2 75

3. Kransnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 7 5 2 71,4

4. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 7 4 3 57,1

5. „Doneck“ (Ukraina) 7 4 3 57,1

6. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 6 2 4 33,3

7. Talino „Kalev“ (Estija) 6 2 4 33,3

8. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) 7 2 5 28,6

9. Nimburko ČEZ (Čekija) 7 2 5 28,6

10.Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 6 1 5 16,7

B grupėje pirmauja Rimo Kurtinaičio treniruojami Maskvos srities „Chimki“ krepšininkai ir Maskvos CSKA (po 6/0) klubas, o Donaldo Kairio vadovaujama Minsko „Cmoki-Minsk“ (4/3) komanda užima trečią vietą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 6 6 0 100

2. Maskvos CSKA (Rusija) 6 6 0 100

3. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 7 4 3 57,1

4. Rygos VEF (Latvija) 8 4 4 50

5. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 7 3 4 42,9

6. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 7 3 4 42,9

7. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 7 3 4 42,9

8. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 7 2 5 28,6

9. „Astana“ (Kazachstanas) 7 2 5 28,6

10.Klaipėdos „Neptūnas“ 8 2 6 25

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek