2014 06 01

„Lietuvos rytas“ VTB lygos pusfinalio serijoje vėl atsidūrė besivejančių vaidmenyje

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai VTB Jungtinės lygos pusfinalio serijoje ir vėl atsilieka nuo varžovų. Trečiosiose serijos iki trijų pergalių rungtynėse namuose vilniečiai 69:80 (16:16, 14:17, 22:23, 17:24) nusileido Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ ir atsilieka 1-2. Ketvirtasis susitikimas – pirmadienį „Siemens“ arenoje.
Martynas Gecevičius
Martynas Gecevičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Šiose rungtynėse „Lietuvos ryto“ gretose jau buvo registruotas LKL pusfinalio serijoje akį susižeidęs Renaldas Seibutis. Vis dėlto, treneris gynėjo sveikata nerizikavo.

Svečiai iš Rusijos pergalingą pranašumą susikrovė pačiu blogiausiu lietuviams laiku – ketvirtajame kėlinyje. Jau jo pradžioje „Lietuvos rytas“ atsiliko 52:57, po kelių minučių priartėjo iki 59:62, tačiau netrukus svečiai nutolo.

Visas šeimininkų pastangas likus žaisti 3 minutes nubraukė T.Rochestie, iš pradžių pataikęs dvi baudas, o po to pridėjęs dvitaškį – 74:63. Likus žaisti pusantros minutės ir „Nižnij Novgorod“ pirmaujant 76:68, T.Rochestie sužlugdė ir paskutines viltis, smeigęs tritaškį.

„Lietuvos rytas“: M.Gecevičius (3/6 dvit., 3/6 trit.) 17, G.Orelikas (2/2 dvit., 2/2 trit., 6 atk. kam.) 13, D.Songaila (5/14 dvit.) 12, S.Babrauskas ir O.Cookas po 5, J.Palaciosas 4, T.Lydeka 3.

„Nižnij Novgorod“: T.Rochestie (2/6 dvit., 4/6 trit., 9/10 baud.) 25, P.Gubanovas 16, A.Korobkovas (2/2 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.) 9, V.Paninas (9 atk. kam.) 8.