Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lietuvos ryto“ dalininke tapusi Vilniaus savivaldybė pirmiausia sieks pakeisti komandos pavadinimą

Rungtynių akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Rungtynių akimirka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus savivaldybė tapo „Lietuvos ryto“ krepšinio klubą valdančios viešosios įstaigos „Krepšinio rytas“ dalininke. Už tokį sprendimą balsavo 34 tarybos nariai, vos 2 buvo prieš.

Dalininko teises savivaldybė perima iš klubo direktoriaus Martyno Purlio ir komandos dalininkų susirinkime turės ketvirtadalį balsų.

Manoma, kad metinė savivaldybės injekcija bus apie 2-3 mln. litų. Tai sudarytų trečdalį arba net pusę visų Vilniaus savivaldybės sportui skiriamų lėšų.

„Lietuvos ryto“ klubui, kurio metinis biudžetas svyruoja apie 12 mln. litų, neigiamai atsiliepė banko „Snoras“ griūtis, todėl savivaldybės milijonai klubui taptų gyvybiškai svarbūs.

Tikėtina, kad prieš skirdama pinigus savivaldybė sieks pakeisti klubo pavadinimą, o siūlymai taryboje jau pasipylė. Pavyzdžiui, meras Artūras Zuokas pasiūlė „Vilniaus ryto“ pavadinimą. Taip pat siūlyta komandą pavadinti tiesiog „Vilnius“.

Tarybos nariai pastebėjo, kad dabartinis pavadinimas Vilniaus miesto Europoje negarsina.

Beje, Vilniaus savivaldybė tapo ir moterų krepšinio komandos „Kibirkštis-Tichė-IKI“ dalininke. Už tai balsavo 32 tarybos nariai, prieš – nė vieno, susilaikė 8. Šios komandos pavadinimas taip pat turėtų keistis.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 24sek