Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lietuvos ryto“ fizinio rengimo treneris Mikalauskas: „Vyrai yra išalkę darbo“

Vilniaus „Lietuvos rytas“ savo aikštelėje žaidžia ketvirtojo Eurolygos turo rungtynes su Belgrado „Partizan“ krepšininkais.
15min.lt/Irmanto Gelūno nuotr. / A.Jomantas pluša „Lietuvos ryto“ treniruotėse.
Šaltinis: 15min
0
A A

Po laisvos vakarykštės dienos „Lietuvos ryto“ krepšininkai vėl plušėjo fizinio rengimo treniruotėje Vingio parko stadione. Pratimai su specialiomis gumomis, šuoliai, pilvo preso stiprinimas ar ropojimas per stadiono žolę – šiuos užsiėmimus sukūrė vilniečių fizinio rengimo treneris Virginijus Mikalauskas.

Kuo mažiau nereikalingo blaškymosi, dirbti preciziškai tiksliai bei atiduodant visas jėgas – tokie griežtojo trenerio reikalavimai. V.Mikalauskas sieks, kad visi krepšininkai tolygiai siektų geros sportinės formos ir išvengtų bangavimo.

„Yra visas menas, ciklas tuos dvylika žaidėjų kiek galima sujungti ir priartinti jų fizines galimybes prie komandos, padaryti vieną kumštį. Tai nėra taip lengva, nes kažkas gali pavėluoti pasiekti sportinę formą ar ją prarasti, todėl reikia stengtis laviruoti metodika, kad žaidėjai kiek galima būtų labiau pasirengę“, – sakė Lietuvos rinktinės žvaigždės anksčiau muštravęs specialistas.

Pirmuose užsiėmimuose pluša sostinės komandos naujokai Petras Baločka, Arvydas Šikšnius, Cemalis Nalga, Žydrūnas Kelys, taip pat Artūras Jomantas, Steponas Babrauskas, Simas Buterlevičius bei į Lietuvą jau sugrįžęs Igoris Miloševičius. Pagrindinės komandos nariams draugiją palaiko perspektyvūs Paulius Dambrauskas, Eimantas Bendžius ir Giedrius Staniulis, kurie sekantį sezoną bus paskolinti Vilniaus „Perlui“.

V.Mikalauskas džiaugėsi, kad pavyko anksčiau pradėti pasiruošimo etapą bei teigimai įvertino žaidėjų pastangas prasidėjusiame pasiruošimo procese.

„Pirmasias treniruotes vertinu gerai, nes po vasaros atostogų susirinkę vyrai yra išalkę. Tiesa, darbo vaisiais dar džiaugtis per anksti, nes viskas tik prasideda – tai įžanga į rimtesnį darbą. Tačiau tikrai džiaugiuosi, kad žaidėjai susirinko gerokai anksčiau prieš pagrindinę stovyklą, todėl galima padaryti daugiau prevencinių pratimų. Sezono metu tokiems užsiėmimams tiesiog pritrūksta laiko, todėl dabar tinkamiausias metas.

Šiuo metu svarbu paruošti raumenų grupes, sausgysles, raiščius – viso atraminio aparato sistemas, o nuo pirmadienio pradėsime pagrindinį pasirengimą.

Rugpjūčio 22 dieną vyksime į stovyklą Druskininkuose. Žaidėjams per dieną bus dvi treniruotės: viena – fizinio pasirengimo, o kita – salėje. Kadangi naujasis treneris (Draženas Anzulovičius – aut. past.) nori sulipdyti komandą, yra susirinkę daug naujų žaidėjų, todėl darbo nemažai ir manau, kad teisingas sprendimas taip pradėti dirbti.

Komandoje man visi krepšininkai yra vienodi, nieko nenoriu išskirti, supeikti ar sukritikuoti. Aišku, žaidėjams reikia stengtis dirbti ir tobulėti. Visi stengiasi, esu patenkintas, požiūris yra profesionalus, vis dėl to tai – Eurolygos komanda. O kas demonstruos geriausius sezono rezultatus, mes pamatysime greitai“, – oficialiam „Lietuvos ryto“ puslapiui sakė V.Mikalauskas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek