2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2012 01 06

„Lietuvos ryto“ klubas kaltina federaciją nesilaikant žodžio ir atsisako dalyvauti LKF taurės varžybose

Praėjusių metų vicečempionė Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa pasitraukė iš Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro.
Rungtynių akimirka
Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio klubas. / Alfredo Pliadžio nuotr.

Tokį sprendimą Vilniaus klubas motyvavo sulaužytu LKF vadovų pažadu ir iš „Lietuvos ryto“ televizijos atimta teise transliuoti LKF finalo ketverto turnyrą, kuris šių metų vasario 17–18 dienomis vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje.

LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas atsikirto, kad su „Lietuvos ryto“ televizija LKF neturi jokių įsipareigojimų, o Vilniaus klubą taurės varžybose kita komanda.

„Jokių įsipareigojimų „Lietuvos ryto“ televizijai ar sutarčių su ja neturime, todėl DNB LKF taurės turnyro transliuotoją renkamės vadovaudamiesi rėmėjų pageidavimais ir rinkodaros rodikliais. Dalyvavimas DNB LKF taurės turnyre yra savanoriškas, todėl „Lietuvos rytą“ finalo ketverto turnyre pakeis kita komanda“, – teigė M.Balčiūnas.

15min.lt žiniomis LKF finalo ketverto varžybas transliuos vienas iš didžiųjų Lietuvos televizijos kanalų.

Pateikiame „Lietuvos ryto“ krepšinio klubo prezidento ir „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės generalinio direktoriaus Gedvydo Vainausko pasirašytą raštą, kuris buvo adresuotas LKF prezidentui Arvydui Saboniui ir LKF generaliniam sekretoriui M.Balčiūnui (originalą rasite paspaudę čia):

„Norėtume Jus informuoti, kad Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio klubas nedalyvaus šio sezono LKF taurės turnyre.

Toks sprendimas priimtas po to, kai LKF vienašališkai ir be jokio pagrindo nutarė nesilaikyti susitarimo su „Lietuvos ryto“ televizija, atimdama iš jos teisę transliuoti LKF taurės turnyro finalo ketverto varžybas.

„Lietuvos ryto“ klubas dalyvaudavo LKF taurės turnyre geranoriškai norėdamas padėti federacijai suteikti šioms varžyboms didesnį svorį iš prestižą. Šį sezoną „Lietuvos rytas“ renkasi dalyvavimą varžybose, kurios klubui yra svarbesnės nei LKF taurės turnyras – LKL čempionate, Europos taurės turnyre ir VTB Jungtinės lygos turnyre.

Tikimės, kad ateityje LKF vadovai vadovausis krepšinio interesais, o ne asmeninėmis ambicijomis ir laikysis žodžio.“

Nuo pusfinalio LKF taurės turnyrą turėjusi pradėti „Lietuvos ryto“ ekipa dėl vietos finale būtų kovojusi su Prienų „Rūdupiu“ arba Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.

Pernai LKF taurėje „Lietuvos rytas“ pralaimėjo finale, rezultatu 69:81 nusileidęs Kauno „Žalgiriui“.

LKF taurės laimėjoju „Lietuvos rytas“ yra tapęs tris kartus – 1998, 2009 ir 2010 metais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 24sek