-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2014 05 21

„Lietuvos ryto“ krepšininkai į VTB Jungtinės lygos pusfinalį žengė tiesiausiu keliu

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai VTB Jungtinės lygos ketvirtfinalio etape visus uždavinius išsprendė per trumpiausią laiką. Lietuvos komanda svečiuose 97:87 (16:20, 29:24, 27:20, 25:23) įveikė Liubercų „Triumf“, laimėjo seriją iki trijų pergalių 3-0 ir pateko į pusfinalį.
Stevanas Jelovacas
Stevanas Jelovacas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Lietuvos rytas“ kitame VTB lygos pusfinalyje kausis su Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Vilniaus, kurie pirmavo iki aštuntosios ketvirčio minutės – 16:13. Vis dėlto, „Triumf“ kelis kartus surengė geras atakas, o „Lietuvos ryto“ puolimas ėmė strigti ir ketvirtis baigėsi šeimininkų triumfu 7:0. Netikėtumu vilniečiams tapo puikiai ir rezultatyviai žaidęs J.Voronovas.

Antrajame ketvirtyje tokiu pat netikėtumu, tačiau jau „Triumf“ krepšininkams, tapo O.Cookas. „Lietuvos ryto“ legionierius pataikė du tritaškius, pridėjo dvitaškį ir inicijavo spurtą. Ketvirčiui įpusėjus vilniečiai jau buvo priekyje (34:33) ir laimėjo pirmąją mačo dalį – 45:44.

Po pertraukos Z.Dowdellas smeigė du tritaškius iš eilės ir vilniečiai įgijo septynių taškų persvarą. Skirtumas svyravo tarp 2 ir 7 taškų, o po D.Songailos dvitaškio su pražanga likus žaisti tris minutes trečiame ketvirtyje „Lietuvos rytas“ pirmavo 64:57. Paskutinę minutę S.Jelovacas pradėjo, o S.Babrauskas pabaigė taikliu tritaškiu ir vilniečiai pirmavo jau 8 taškais – 72:64.

Pirmą kartą dviženklę persvarą svečiai įgijo ketvirto kėlinuko pradžioje po S.Jelovaco tritaškio – 75:64. Vilniečiai suaktyvino gynybą, „Triumf“ ėmė strigti ir netrukus S.Jelovacas įmetė dar vieną tritaškį (80:66), po kiek laiko pridėjo dar vieną (88:76). „Triumf“ vilniečiams pabėgti neleido ir po dviejų iš eilės Z.Dowdello klaidų sumažino skirtumą iki vienženklio likus žaisti tris minutes – 88:80. Iš viršaus galingai įdėjo S.Jelovacas, o G.Orelikas pridėjo tritaškį ir likus dviem minutėms nugalėtojas buvo aiškus – 93:80.

„Triumf“: K.Landry (7/8 trit., 2/3 trit., 6 atk. kam.) 22, E.Voronovas 16, C.Higginsas (6 rez. perd.) 15, D.Kulaginas ir J.Chappellas po 10.

„Lietuvos rytas“: J.Palaciosas (9/13 dvit., 4/4 baud.,6 atk. kam.) S.Jelovacas (6/8 trit., 6 atk. kam.) 20, D.Songaila (7/14 dvit.) 15, G.Orelikas ir O.Cookas(2/3 trit., 11 rez. perd.) po 10, M.Gecevičius (2/6 trit.) 8, Z.Dowdellas 6, T.Lydeka ir S.Babrauskas po 3.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?