Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Linas Kleiza dovanojo sporto ir kino sales Kazlų Rūdos specialiųjų poreikių vaikams

Linas Kleiza Kazlų Rūdoje
Organizatorių nuotr. / Linas Kleiza Kazlų Rūdoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos vaikams šio pirmadienio įspūdžiai turėtų išlikti ilgam. Šiandien čia krepšininkas Linas Kleiza perkirpo juostelę į kino ir sporto sales.

„Ale, kokia salė!” – gražia suvalkietiška šnekta savo susižavėjimą išreiškė vienas mažiausių mokyklos auklėtinių. Vos išvydę tikrą kino teatrą savo mokykloje, vaikai skubėjo užsiimti vietas, matuotis kėdes. 

Įrengti patalpą sportui su bokso kriauše, universaliu treniruokliu, veidrodžiais ir dvidešimties vietų kino salę Lino Kleizos labdaros ir paramos fondui kainavo apie 25 tūkstančius litų, abi patalpos įrengtos maždaug per mėnesį. Sportininkas vaikams pažadėjo vėliau padovanoti ir DVD grotuvą bei filmą apie krepšinį. 

„Tokia salė šiems vaikams būtina. Juk jie turi judėti, sportuoti, o žiemą lauke tai ne visada įmanoma. Dabar jie turės galimybę mankštintis viduje. Atsipalaidavimui, laisvalaikiui turės kino salę. Man svarbu,  kad  vaikams visa tai patinka“, – po atidarymo kalbėjo krepšininkas, mielai fotografavęsis su vaikais ir kantriai atsakinėjęs į jų klausimus. 

Finansuoti būtent šią mokyklą Lino Kleizos labdaros ir paramos fondas nusprendė po to, kai pagalbos kreipėsi viena iš mokyklos auklėtojų. Pasak L.Kleizos, pamačius, jog šioje mokykloje sąlygos itin blogos, nuspręsta nors kiek pagerinti vaikų buitį. 

Ilgą laiką Marijampolės apskričiai priklausiusi Kazlų Rūdos specialioji mokykla neremontuota jau daugelį metų. Tuo tarpu čia nuolat gyvena ir mokosi 63 vaikai. Prieš kurį laiką mokykla perduota Kazlų Rūdos savivaldybės žinion. Ši ieško būdų kaip mokyklą atnaujinti – jau kitais metais bus pakeisti pastato langai ir durys. Vėliau ketinama ir toliau teikti projektus mokyklos remontui. Kazlų Rūdos savivaldybės mero pavaduotoja Ramutė Vinikienė padėkojo L.Kleizai už tai, jog prie šios mokyklos prikėlimo naujam gyvenimui prisidėjo ir krepšininko įsteigtas fondas. 

Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos vaikams, galima sakyti, pasisekė. Jie pateko į fondo globotinių šeimą. Pasak Lino Kleizos fondo atstovų, šia mokykla dabar bus rūpinamasi nuolat – bent kartą per metus kas nors bus dovanojama, vaikai bus lankomi prieš Kalėdas, kviečiami į didžiulę šventę vasarą. Vaikai garsiajam krepšininkui atsilygino įteikdami savo pačių sukurtą padėką.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek