2012 01 30

Linas Kleiza iškrito iš „Raptors“ starto penketo, bet susigrąžino taiklumą

Linas Kleiza vėl pradėjo rungtynes ne Toronto „Raptors“ (7 perg. ir 14 pral.) starto penkete ir vėl buvo rezultatyvus, o jo atstovaujama ekipa išvykoje 94:73 (24:24, 20:15, 26:14, 24:20) sutriuškino Naujojo Džersio „Nets“ (7 ir 14) krepšininkus.
Linas Kleiza atakuoja „Nets“ krepšį.
Linas Kleiza atakuoja „Nets“ krepšį. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Porą dienų prieš tai pirmą kartą šiame sezone „Raptors“ starto penkete pasirodęs 27-erių lietuvis Denveryje mėtė pro šalį, tačiau vėl buvo rezultatyvus, kai mačą pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio sekmadienį Naujajame Džersyje.

Iš viso 27 minutes žaidęs L.Kleiza įmetė 15 taškų (4/9 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, bet kartą suklydo ir du – prasižengė.

Iš paskutinių penkerių rungtynių puolėjas iš Lietuvos trečiose pelno dviženklį taškų skaičių.

„Raptors“ ir „Nets“ dvikovoje lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai svečiai iš Toronto pelnė 10 taškų iš eilės, atitrūkdami dviženkle persvara (56:41). Iniciatyvos „Raptors“ nebepaleido, o „Nets“ buvo priversta pralaimėti po trijų pergalių iš eilės.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 27, Jerrydas Baylessas 17, Linas Kleiza 15, Jose Calderonas 10.

„Nets“: Deronas Williamsas 24, Anthony Morrow 14, Jordanas Farmaras 8.