Publikuota: 2012 kovo 1d. 08:20

Linas Kleiza pakartojo tritaškių rekordą ir atvedė „Raptors“ į pergalę

Demaras Derozanas ir Linas Kleiza
AP/Scanpix nuotr. / Demaras Derozanas ir Linas Kleiza

Linas Kleiza po kelių savaičių pertraukos vėl žibėjo NBA arenoje. Lietuvis pelnė 21 tašką, o jo atstovaujama Toronto „Raptors“ iškovojo vienuoliktą pergalę po 35 sužaistų mačų.

Trečiadienį svečiuose „Raptors“ krepšininkai 95:84 (29:25, 22:21, 11:23, 33:15) nugalėjo antrą nesėkmę iš eilės patyrusią Vakarų konferencijos autsaiderę Naujojo Orleano „Hornets“ (8 pergalės ir 27 pralaimėjimai) komandą. Po pergalės „Raptors“ tarp penkiolikos Rytų konferencijos ekipų pakilo į dvyliktąją vietą.

Laimėję „Raptors“ nutraukė penkių iš eilės nesėkmių išvykose serijas.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 21 tašką, gynyboje po krepšiu atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, išvengė klaidų bei kartą prasižengė. Per daugiau ne 32 žaidimo minutes (32:13) L.Kleiza pataikė 5 tritaškius iš 7, 2 dvitaškius iš 6 bei realizavo 2 baudų metimus iš 3.

5 tritaškius susmeigęs atletas pakartojo asmeninį NBA rekordą.

„Kleizos indėlis yra labai svarbus, kadangi jau ilgą laiką nežaidžia Andrea Bargnani. Jis buvo labai geras ginklas prieš aukštesnius varžovus, tokius kaip Chrisas Kamanas“, – lietuvį gyrė „Raptors“ treneris Dwane'as Casey.

21 tašku prie pergalės prisidėjo ir DeMaras DeRozanas, 15 – Leandro Barbosa, 12 – Jose Calderonas, 8 – Aaronas Gray'us, 7 – Amiras Johnsonas.

Arenos šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Marco Belinelli (20 tšk.), Chrisas Kamanas (17 tšk. bei 10 sugriebtų kamuolių), Trevoras Ariza ir Gustavo Ayonas (po 11 tšk.) bei Jarrettas Jackas (10 taškų).