Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 16d. 11:44

Linas Kleiza tapo 2010 metų Lietuvos vaikų draugu (video)

Linas Kleiza noriai bendrauja su jaunaisiais krepšinio gerbėjais
A.Koroliovo nuotr. / Linas Kleiza noriai bendrauja su jaunaisiais krepšinio gerbėjais

Vieno didžiausių Lietuvoje nevyriausybines organizacijas, dirbančias vaiko gerovės srityje, vienijančių asociacijų NVO vaikams konfederacijos surengtose Kalėdose „Vaikų žvaigždynas“ apdovanotas 2010 metų Vaikų draugas – juo tapo krepšininkas Linas Kleiza.

„Linas labai dėkoja už tokį įvertinimą ir siunčia visiems saldžius linkėjimus – rekordinio dydžio tortą! Vaikų draugo apdovanojimas yra didžiulis įvertinimas, tarsi ženklas, kad einama teisinga linkme bei puikus paskatinimas daryti dar daugiau vaikų gerovei ateinančiais metais“, – komentavo L. Kleizos labdaros ir paramos fondo direktorius Mindaugas Gobikas.

Renginio metu per ekraną šventinius linkėjimus vaikams iš Kanados siuntęs L. Kleiza sakė, kad tokia nominacija buvo netikėta ir jį labai nustebino.

Vaikų draugo rinkimai vyko šių metų gruodžio 6-13 dienomis internete (www.vaikudraugas.lt). NVO vaikams konfederacija per šventę taip pat dėkojo ir kitiems Vaiko draugo nominantams – šalies Prezidentei Daliai Grybauskaitei, menininkei Nomedai Marčėnaitei, dainininkui Gabrieliui Liaudanskui (Svaras, „G&G Sindikatas”), socialiai atsakingos įmonės „Microsoft Lietuva“ vadovui Mindaugui Glodui.

Kalėdinio renginio „Vaikų žvaigždynas“ metu vaikus sveikino ne tik žymūs atlikėjai, bet ir renginio globėja LR Seimo Pirmininkė Irena Degutienė, kuri vaikams siuntė šilčiausius linkėjimus bei sveikino su artėjančiomis Šv. Kalėdomis.

NVO vaikams konfederacijos direktorės Renatos Surovec teigimu, kiekvieno vaikų draugo nominanto indėlis labai svarbus puoselėjant vaiko gerovę šalyje. Tikimasi, kad ir kiti dalyviai po šventės „Vaikų žvaigždynas“ užsikrės šiuo gerumo virusu.

„Tikimės, kad kitąmet bus dar sunkiau išrinkti Vaikų draugo nominantus, o gerumas, virtęs tikrais darbais, prisidės prie kiekvieno vaiko pozityviosios socializacijos stiprinimo“, – sakė NVO vaikams konfederacijos garbės tarybos pirmininkas bei Danske banko generalinis direktorius Gintautas Galvanauskas.

Šiemet „Vaikų žvaigždynas“, suvienijęs ypatingai daug žymių dainininkų ir atlikėjų, tarp kurių – renginio vedėjas Leonardas Pobedonoscevas, Atlanta, „Kastaneda“, Natalija Zvonkė ir Cololo, „Lemon Joy“, „Studentės“, Stano, „Dee & Kemi“, Mino, „Biplan“, „RebelHeart“, sulaukė daugiau nei 1000 konfederacijos narių bei jų globojamų ir ugdomų vaikų iš vaikų globos namų, dienos centrų bei socialinės rizikos šeimų ar šeimynų.

R. Surovec džiaugėsi, kad daugybės gerų žmonių pagalbos dėka šimtai vaikų galėjo kartu pajusti Kalėdinį stebuklą, kurį vainikavo fejerverkai, „konfeti lietus“ ir L. Kleizos labdaros ir paramos fondo dovanų dalybos.

2005-aisiais įsteigta NVO vaikams konfederacija šiuo metu jungia daugiau nei 70 įvairių nevyriausybinių organizacijų, dirbančių su vaikais ir vaikų labui bei aktyviai kovojančių už vaiko teisių įgyvendinimą Lietuvoje.
 

VIDEO: "Vaikų žvaigždynas 2010"
Temos: 2 NBA Vaikai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 24sek