2012 03 15

Linas Kleiza žaidė blankiai, o „Raptors“ pralaimėjo Naujajame Džersyje

Dar vieną pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Lino Kleizos atstovaujama Toronto „Raptors“ (14/29) komanda, svečiuose 84:98 (22:19, 24:22, 15:27, 23:30) neatsilaikiusi prieš Naujojo Džersio „Nets“ (15/29) klubą.
Linas Kleiza
Linas Kleiza / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Nets“ pirmą kartą dviženklę persvarą įgijo tik pačioje ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai iš toli pataikė Anthony Morrow – 73:63. Po penkių iš eilės Geraldo Greeno taškų Naujojo Džersio klubo pranašumas dar labiau išaugo – 78:67.

Per likusias 7 minutes „Raptors“ atkurti intrigos nebesugebėjo – viskas ką pavyko padaryti Toronto krepšininkams, tai pora kartų sumažinti savo atsilikimą iki aštuonių taškų.

„Tai ir yra NBA. Nors netekome dviejų labai svarbių žaidėjų – Derono Williamso ir Brooko Lopezo, vis tiek sugebėjome laimėti, nes kiti krepšininkai sugebėjo kompensuoti lyderių netektį. Kalbu ne tik apie save. Štai Geraldas Greenas atvyko pas mus su dešimties dienų kontraktu ir pažiūrėkite kaip jis žaidžia“, – po mačo kalbėjo Krisas Humphriesas, kuris atkovojo 21 kamuolį, taip pasiekdamas asmeninį rekordą.

Puikias rungtynes „Nets“ gretose sužaidė antrą dešimties dienų kontraktą neseniai pasirašęs G.Greenas. Amerikietis per 25 minutes surinko 26 taškus (8/11 dvit., 1/2 trit., 7/9 baud. met.), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Tuo tarpu L.Kleiza sužaidė vienas blankiausių rungtynių šiame sezone. Lietuvis per 12 minučių įmetė tik 2 taškus (1/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei 2 sykius pažeidė taisykles.

„Nets“: Geraldas Greenas 26, Krisas Humphriesas 16 (21 atk. kam.), Anthony Morrow 15 (3/3 trit.), Jordanas Farmaras ir Johanas Petro po 10.

„Raptors“: Jerrydas Baylessas (10 rez. perd.) ir Jamesas Johnsonas po 16, DeMaras DeRozanas 12, Leandro Barbosa 11, Andrea Bargnani 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius