Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Linui Kleizai įteiktas policijos rėmėjo pažymėjimas (nuotraukos)

L.Kleiza pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Policijos generaliniu sekretoriumi V.Telyčėnu.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / L.Kleiza pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Pplicijos generaliniu komisaru V.Telyčėnu.
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Policijos departamente prie VRM Linas Kleiza pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos policijos generaliniu komisaru Vizgirdu Telyčėnu.

Krepšininko L.Kleizos labdaros ir paramos fondo iniciatyva pradėta programa, kurios metu Lietuvos policijos mokyklos padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje visus metus vaikams iš globos įstaigų ar itin skurdžiai gyvenančių šeimų bus sudaryta galimybė dalyvauti savigynos ar kitokiose pratybose, vaikai bus supažindinami su policijos veikla, specialiąja technika, tarnybinių šunų bei žirgų dresavimo ypatumais. Planuojama, kad projekte dalyvaus apie 150 vaikų.

„Pats patyriau, kad mėgstamas sportas padeda net didžiausiam neklaužadai atrasti tikslą gyvenime ir būti įvertintam. Labai tikiu, kad šis projektas padės vaikams, kuriems sunkiau susikaupti mokykloje, kurie, neturėdami galimybių išlieti savo energijos, nuotykių ir saviraiškos ieško gatvėje ar nusikalstamoje veikloje”, – tvirtino L.Kleiza.

Projekto partnerių teigimu, ši programa turi didelę prevencinę reikšmę, nes socialinės rizikos šeimose ir globos įstaigose augantys vaikai yra ypač linkę į nusikalstamą veiklą.

„Problemų tikrai nemažai. Policija nuolat skiria ypatingą dėmesį vaikų užimtumo prevencijai, tad labai džiugu, kad atsiranda žmonių, neabejingų vaikų likimams ir norinčių suteikti jiems materialinę bei moralinę pagalbą“, – sako policijos generalinis komisaras V.Telyčėnas.

Policijos departamento prie VRM ir L.Kleizos labdaros ir paramos fondo atstovai ketina organizuoti vaikams teisės žinių konkursus, viktorinas ir kitus renginius teisės bei teisėtvarkos, saugaus eismo temomis, sporto šakų treniruotes ir varžybas, padės formuoti įvairius socialinius įgūdžius.

L.Kleiza savo vardo labdaros ir paramos fondą pristatė praėjusių metų gruodį. Fondo tikslas – suteikti finansinę, materialinę bei moralinę pagalbą bei sudaryti lygias galimybes sportuoti kiekvienam vaikui. Fondas daugiausia dėmesio skiria vaikų globos namų, socialinės rizikos šeimų ar specialiųjų poreikių vaikams, kurių ypač ribotos neformaliojo ugdymo galimybės.

Fondas jau padėjo daugiau nei 100 vaikų stebėti krepšinio varžybas, o sporto inventorius ir dovanos pasiekė Kauno, Lentvario bei Vilniaus trečiuosius globos namus. Siekiant įtraukti į labdaros veiklą kitus sportininkus, pradėta bendradarbiauti su krepšinio komanda „Justitia 98“.

Fondo direktoriaus Tomo Masaičio teigimu, artimiausiu metu L.Kleizos skirtomis lėšomis ketinama pradėti Lentvario globos namų sporto salės rekonstrukciją ir pakviesti vaikus į krepšinio varžybas bei dalyti sporto inventorių.

Bendradarbiavimo sutarties pasirašymo pabaigoje V.Telyčėnas įteikė Lietuvos krepšinio žvaigždei policijos rėmėjo pažymėjimą. „Džiaugiamės, kad L.Kleiza taip prisideda savo įvaidžiu ir darbais. Policijos rėmėjo pažymėjimo numeris – 2315. Neatsitiktinai sudėjus skaičius išeina 11 – Lino marškinėlių numeris“, – sakė jis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek