2012 11 18

Lino Kleizos pastangomis „Raptors“ šventė trečiąją pergalę NBA čempionate

Linas Kleiza ketvirtajame kėlinyje pelnė 8 taškus ir padėjo du lietuvius savo gretose turinčiai „Toronto Raptors“ ekipai sekmadienį švęsti trečiąją pergalę NBA pirmenybėse. Kanados klubas namuose 97:86 (32:22, 17:19, 18:28, 30:17) nugalėjo „Orlando Magic“ krepšininkus ir susilygino pergalių skaičiumi – tiesa, Toronto komanda NBA pirmenybėse sužaidė 10 mačų, o „Magic“ – devynis.
Jonas Valančiūnas mače su „Orlando Magic“ pelnė 6 taškus.
Jonas Valančiūnas mače su „Orlando Magic“ pelnė 6 taškus. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nors dvikovą geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie Jose Manuelio Calderono pastangų dėka laimėjo atkarpą 8:0 ir pirmavo, prieš lemiamą kėlinį jau „Magic“ turėjo dviejų taškų pranašumą – 69:67.

Ketvirtajame kėlinyje išmušė L.Kleizos valanda ir lietuvis pataikė du itin svarbius tolimus metimus, padėjo aikštės šeimininkams vėl įgyti saugų pranašumą ir iškovoti pergalę rezultatu 97:86.

J.Valančiūnas per 24 minutes pelnė 6 taškus, atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

L.Kleiza per 26 minutes surinko 12 taškų, atkovojo 5 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 3 sykius pažeidė taisykles.

Nugalėtojams 20 taškų surinko D.DeRozanas, 17 – A.Bargnani, 15 – Amiras Johnsonas, 11 – Dominicas McGuire'as, 9 – J.Calderonas (18 rez. perd.).

Svečių gretose pasižymėjo Glenas Davis ir Etwaunas Moore'as – po 16 taškų, Aaronas Afflalo – 15 taškų.