Linui Kleizai nekrito ir baudų metimai, bet „Raptors“ sustabdė „Knicks“

Linas Kleiza (kairėje) kovoja dėl kamuolio
PC/Scanpix nuotr. / Linas Kleiza (kairėje) kovoja dėl kamuolio
0

Toronto „Raptors“ (16-32) parodė dantis. Po trijų pralaimėjimų iš eilės Kanados ekipa namuose 96:79 sugebėjo nugalėti iki tol penkias pergales paeiliui iškovojusią Niujorko „Knicks“ (23-25) komandą.

„Knicks“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas po to, kai iš atsistatydinusio Mike‘o D‘Antoni komandos trenerio kėdę laikinai užėmė Mike‘as Woodsonas.

„Raptors“ atitrūko dar pirmajame kėlinyje, o likusį laiką akylai saugojo savo persvarą. Toronto klubas pasimokė po skaudžios nesėkmės Čikagos „Bulls“ paskutiniame mače, kai taip pat pirmavo, tačiau leido varžovams ketvirtajame kėlinyje apversti rungtynes aukštyn kojomis.

„Raptors“ pergalę apkartino sezono rungtynes sužaidusio DeMaro DeRozano trauma. Jis surinko net 30 taškų, bet mačo pabaigoje užkrito ant Jose Manuelio Calderono ir į aikštelę nebegrįžo.

Linas Kleiza prie pergalės prisidėjo minimaliai. Nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilęs lietuvis žaidė 15 minučių ir pelnė 5 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.). Puolėjas šį kartą pataikė tik vieną baudos metimą iš trijų, bet perėmė vieną kamuolį ir kartą prasižengė.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 30, Andrea Bargnani 21, Gary Forbesas 19, … Jose Manuelis Calderonas 2 (0/10 metimų, 10 rez. perd.).

„Knicks“: Amare‘as Stoudemire‘as 17, Steve’as Novakas 15, Carmelo Anthony 12 (9 atk. kam.), … Jeremy Linas 6.