2012 04 27

Linui Kleizai sezonas NBA baigėsi

Linas Kleiza paskutinėse šio sezono Toronto „Raptors“ (23/43) rungtynėse ant parketo nepasirodė, o jo komanda namuose 98:67 (26:15, 28:12, 19:16, 25:24) sutriuškino Naujojo Džersio „Nets“ (22/44) atstovus.
Linas Kleiza su komandos draugais
Linas Kleiza su komandos draugais / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Krepšininkas iš Lietuvos dalyvavo mačo apšilime, bet komandos draugų žaidimą stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio. Toronto ekipa šiame mače vertėsi vos septyniais krepšininkais, o taškais pasižymėjo tik šeši atletai.

Kanados klubas viską išsprendė pirmoje rungtynių pusėje. Pirmų šešių minučių atkarpą „Raptors“ laimėjo 17-2 ir susikrovė 15 taškų persvarą.

Antrajame kėlinyje sužaidus aštuonias minutes po Anthony Morrow tritaškio L.Kleizos ekipa priekyje buvo 12 taškų (39:27), bet kėlinį Dwane'o Casey auklėtiniai užbaigė pelnydami penkiolika taškų be atsako ir per likusį mačo dalį svečiai nebeatsitiesė.

Pirmą trigubą dublį savo karjeroje šiame mače atliko „Raptors“ atstovas Benas Uzoh. Atletas įmetė 12 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimą. Paskutinį kartą Toronto klubo žaidėjas dviženklį skaičių trijose statistikos kategorijose buvo pasiekęs 2001 metais. Tai padarė Alvinas Williamsas.

„Mūsų tikslas kitam sezonui yra atkrintamosios. Žinome, kad prie komandos prisijungs nauji vaikinai. Toronto komanda nėra toli nuo to, kad būtų gera ekipa“ – kalbėjo Jose Calderonas.

„Raptors“ gretas kitą sezoną turėtų papildyti dabar Vilniaus „Lietuvos ryto“ gretose žaidžiantis Jonas Valančiūnas.

Kanados krepšininkai Rytų konferencijoje užėmė vienuoliktą vietą.

„Raptors“: Edas Davisas 24 (10/15 dvit., 4/5 baud., 12 atk. kam.), Gary Forbesas 23 (5/9 trit., 6 atk. kam.), Alanas Andersonas 20 (5/9 trit.), Benas Uzohas 12 (11 atk. kam., 12 rez. perd.), Solomonas Alabi 11 (19 atk. kam.), Jamesas Johnsonas 8.

„Nets“: Anthony Morrow (1/5 dvit., 3/7 trit.) ir Amonas Johnsonas (1/7 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud., 5 rez. perd.) po 11, Geraldas Greenas ir Jordanas Williamsas (10 atk. kam.) po 10, MarShonas Brooksas ir Johanas Petro (12 atk. kam.) po 9.