Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LKF biudžetas sieks 9,5 mln. litų, rinktinės tikslas pasaulio čempionate – penketukas

Lietuvos krepšinio rinktinė
Tomo Tumalovičiaus nuotr. / Lietuvos krepšinio rinktinė
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį Kaune įvyko Lietuvos krepšinio federacijos vykdomojo komiteto posėdis. Jo metu buvo pristatytas ir patvirtintas LKF 2014 m. biudžetas, aptartos Lietuvos krepšinio aktualijos, o Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei vasaros pabaigoje prasidėsiančiame pasaulio čempionate iškeltas tikslas patekti tarp penkių stipriausių komandų.

„Vykdomojo komiteto nariams pristatėme maksimaliai realų šių metų federacijos biudžetą, į kurį pirmąsyk įtraukėme ir paslaugomis bei prekėmis gaunamą paramą. Biudžetas šiai dienai yra subalansuotas“, – sakė LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.

Šįmet planuojamos LKF pajamos su paslaugomis bei prekėmis gaunama parama viršija 9,5 mln. litų. Paslaugomis bei prekėmis gaunama parama projekte viršija 1,1 mln. litų.

Šįmet planuojamos LKF pajamos su paslaugomis bei prekėmis gaunama parama viršija 9,5 mln. litų. Paslaugomis bei prekėmis gaunama parama projekte viršija 1,1 mln. litų.

Lietuvos U-16 jaunučių vaikinų krepšinio rinktinės treneriu bendru sutarimu patvirtintas Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ treneris Julius Pranevičius.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ trenerio asistentas Dainius Adomaitis taip pat bendru sutarimu patvirtintas rezervinės nacionalinės rinktinės treneriu.

Ši rinktinė padės ugdyti pamainą šalies pagrindinei rinktinei ir patikrinti kandidatus.

Vykdomasis komitetas patvirtino uždavinius rinktinėms 2014 m. oficialiose varžybose:

vyrų – 1-5 vietos 2014 m. pasaulio čempionate;
moterų – patekti į 2015 m. Europos čempionatą;
U20 merginų – 1-3 vietos Europos B divizione;
U18 merginų – 5-11 vietos Europos čempionato A divizione;
U16 merginų – 1-3 vietos Europos čempionato B divizione;
U20 vaikinų – 1-5 vietos Europos čempionato A divizione;
U18 vaikinų – 1-5 vietos Europos čempionato A divizione;
U16 vaikinų – 1-5 vietos Europos čempionato A divizione.

Posėdžio metu buvo patvirtintos Lietuvos krepšinio rinktinių pasirengimo ir dalyvavimo oficialiose FIBA ir „FIBA Europe“ varžybose programos.

Taip pat aptarti LKF reklamos ir paslaugų biuro likvidavimo, LKF VK posėdžių ir LKF metinės konferencijos išankstinių datų nustatymo klausimai.

Taip pat aptartos LKF taisyklės, reglamentuojančios agentų veiklą. Projektas šiuo metu pateiktas FIBA. Viena pagrindinių taisyklių nuostatų – kad visi LKF nariai, klubai ir žaidėjai gali naudotis tik FIBA licencijuotų agentų paslaugomis. Taisyklių projektas bus teikiamas tvirtinti visuotinei LKF konferencijai.

LKF vykdomasis komitetas taip pat nutarė pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos sporto federacijų sąjunga.

LKF taip pat nutarė siūlyti savo atstovų kandidatūras į „FIBA Europe“ valdybą ir komisijas. Į varžybų komisiją siūlomas LKF sporto ir renginių direktorius Tomas Rimkus, techninę komisiją – Lietuvos krepšinio teisėjų asociacijos prezidentas Kęstutis Pilipauskas, moterų komisiją – LKF direktorė Rasa Liuimienė, jaunimo komisiją – LKF projektų koordinatorius Martynas Račkauskas. LKF generalinis sekretorius M.Špokas siūlomas į „FIBA Europe“ valdybą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek