Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LKF nutarė svarstyti galimybę prisidėti prie 2015 m. Europos čempionato organizavimo

Eurobasket 2015 pristatymas - čempionato emnblema
Modesto Krukausko nuotr. / Eurobasket 2015 pristatymas - čempionato emnblema
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį Kaune įvyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomojo komiteto posėdis. Jo metu buvo nutarta svarstyti galimybę kelti kandidatūrą rengti 2015 m. Europos vyrų krepšinio čempionatą drauge su Suomija, Estija ir Latvija, jei čempionatas nevyktų Ukrainoje.

Apie tai beveik prieš savaitę portalui 15min.lt jau pasakojo LKF generalinis direktorius Mindaugas Špokas.

„Ačiū, žinome ką reiškia rengti čempionatą. Viso turnyro tikrai atsisakome rengti, bet vienos grupės varžybas – mes tikrai paimtume“, – 15min.lt tada sakė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.

Panašiai jis kalbėjo ir po psėdžio antradienį: „Kol kas konkrečiau apie tai kalbėti anksti, tačiau savatgalį per LKF taurės finalo ketvertą tokią galimybę aptarsime su Suomijos, Estijos ir Latvijos kolegomis“.

„FIBA Europe“ kol kas nepriėmė sprendimo dėl čempionato rengimo Ukrainoje. Atsarginis planas, jei, vis dėlto, tektų iškelti čempionatą iš Ukrainos, turėtų būti paskelbtas gegužės viduryje.

„Mes esame paskaičiavę, kokią sumą galėtume skirti grupės turnyro organizavimui Lietuvoje“, – sakė M.Špokas.

Portalui 15min.lt M.Špokas anksčiau sakė: „Manau, milijonas litų būtų neblogas variantas. Jei daugiau – būtų sunkiau surasti reikiamus pinigus ir po to atgauti juos per pajamas.“

LKF vykdomasis komitetas taip pat patvirtino naujas kandidatūras į Etikos, drausmės ir apeliacinės komisiją, taip pat LKF 2014 m. metinės konferencijos darbotvarkę.

Vykdomojo komiteto nariai apžvelgė ir patvirtino LKF konferencijos nutarimo „Dėl krepšininkų, neturinčių Lietuvos Respublikos pilietybės, limito registruojant juos Lietuvos krepšinio lygų 2014/2015 m. sezono čempionatų rungtynėse“ projektą ir taisyklių, reglamentuojančių žaidėjų perėjimus bei kompensacijas už paruoštus žaidėjus pakeitimų projektą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek