LKL: Kėdainių „Nevėžis“ sustiprino savo galimybes kovoje dėl vietos atkrintamosiose varžybose

LKL rungtynių akimirka
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Pergalę namuose pavyko iškovoti Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkams.
0

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Kėdainių „Nevėžio“ (7 ir 12) krepšininkai savų žiūrovų akivaizdoje 79:66 (22:18, 17:22, 22:12, 18:14) nugalėjo Vilniaus „Sakalus“ (6 ir 14) ir gerokai sustiprino savo galimybes kautis dėl vietos atkrintamosiose varžybose.

Pirmasis kėlinukas vyko apylygiai. Nė vienai komandai nepavyko įgyti solidesnio pranašumo, o pirmųjų dešimties žaidimo minučių šeimininkai pirmavo 22:18.

Antrąjį ketvirtį „Nevėžis“ pradėjo laimėdamas 3 minučių atkarpą 6:0 ir susikrovė dviženklę persvarą – 28:18. Visgi sostinės krepšininkai neketino lengvai paleisti varžovų į priekį ir po spurto 9:0 grėsmingai priartėjo – 33:34. Prasidėjus paskutinei minutei „Sakalai“ pirmavo 3 taškais (40:37), bet dvitaškį įmetęs Laurynas Mikalauskas priartino savo komandą – 39:40.

Po didžiosios pertraukos toliau vyko kova taškas į tašką. Likus rungtyniaut 3 minutes vilniečiai dar pirmavo (50:49), tačiau persvara ilgai negalėjo džiaugtis, nes kėdainiškiai kėlinį užbaigė spurtu 12:2, kuris jiems prieš lemiamą mačo atkarpą leido susikrauti solidžią persvarą – 61:52.

Ketvirtajame ketvirtyje „Sakalai“ nebepajėgė pasivyti varžovų, kurie išsaugoję pranašumą šventė svarbią pergalę.

„Nevėžis“: Egidijus Dimša 24 (9/11 dvitaškiai, 12 atk. kam.), Lukas Brazdauskis 15 (10 atk. kam.), Rolandas Alijevas 10 (5 atk. kam. 8 rez. perd.), Laurynas Mikalauskas 9.

„Sakalai“: Virginijus Sirvydis 22 (6 atk. kam.), Rolandas Matulis 12, Edvinas Jezukevičius 11, Evaldas Baniulis 7.

Kitose LKL rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai (8 ir 11), išvykoje 85:69 (23:21, 22:18, 18:14, 22:16) pranokę Kauno „Kaunas Triobet“ ekipą (6 ir 15).