2012 04 10

LKL: permainingą pajūrio derbį laimėjo „Neptūnas“, „Šiauliai“ kyla į trečią vietą

Antradienį sužaistos ketverios Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariojo sezono rungtynės, kuriose visas pergales iškovojo šeimininkai.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Penkioliktąją pergalę 21-osiose rungtynėse iškovojo ir į trečiąją vietą pakilo „Šiaulių“ klubas, namuose 92:80 (19:18, 35:19, 22:17, 16:26) nugalėjęs aštuntojoje pozicijoje likusią „Kėdainių-Triobet“ (9 pergalės ir 13 pralaimėjimų) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Cameronas Longas (18 tšk.), Vytautas Šarakauskas (16 tšk.), Darius Gvezdauskas (13 tšk.) ir Arvydas Šikšnius (11 tšk.). Svečiams 19 taškų pelnė Vytenis Jasikevičius, 12 – Egidijus Dimša, 11 – Aurimas Adomaitis.

Taip pat 15 pergalių ir 6 pralaimėjimai ir ketvirtojoje pozicijoje esančio Prienų „Rūdupio“ sąskaitoje.

Pajūrio derbyje – „Neptūno“ pergalė

Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) susitikime iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ (9 ir 21) krepšininkai, kurie namuose 109:101 (28:22, 25:18, 22:39, 34:22) po permainingos kovos pranoko Palangos „Palangos“ (4 ir 17) ekipą.

Nuo pat mačo pradžios iniciatyva buvo „Neptūno“ rankose, kuris susikrovęs dviženklį pranašumą įpusėjus susitikimui pirmavo 53:40. Po ilgosios pertraukos palangiškiai laimėjo atkarpa 11:0 ir ne tik pasivijo varžovus, bet ir po trisdešimties žaidimo minučių jau buvo priekyje – 79:75.

Ketvirtąjį kėlinį sėkmingai pradėjo „Palanga“  ir grėsmingai atitrūko – 84:75. Po minutės pertraukėlės „Neptūnas“ įspūdingai spurtavo 15:0 (91:86) bei vėl susigrąžinęs iniciatyvą pergalės iš savo rankų nebepaleido.

„Neptūnas“: Laurynas Mikalauskas 26 (11 atk. kam.), Martynas Mažeika 23 (7 atk. kam.), Evaldas Dainys 19 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Mantas Ruikis 15.

„Palanga“:   Dane'as Johnsonas 25 (10 atk. kam.), Mindaugas Reminas 24, Enrico Pickettas 21, Vaidotas Pečiukas 13, Mantas Mockevičius 10.