2011 01 11

LKL: Persvaros neišlaikęs „Neptūnas“ kapituliavo Šiauliuose

Klaipėdos „Neptūno“ (4/7) krepšininkams nepavyko nudžiuginti sekmadienį 46-ąjį gimtadienį šventusio komandos stratego Roberto Kuncaičio. Uostamiesčio ekipa Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse išvykoje po dramatiškos kovos ir pratęsimo 92:99 (16:20, 22:20, 20:23, 26:21, 8:15) turėjo pripažinti „Šiaulių“ (7/4) pranašumą. Saulės miesto atstovams tai buvo jau ketvirta pergalė iš eilės.
„Šiauliai“ pergalę išplėšė po pratęsimo
„Šiauliai“ pergalę išplėšė po pratęsimo. / Egidijaus Jankauskos/dienraščio „15 minučių“ nuotr.

„Neptūno“ ekipa net kelis sykius turėjo iniciatyvą savo rankose, tačiau jos išlaikyti nesugebėjo.  Likus žaisti 45 sekundes „Neptūnas“ baudų metimu padidino pranašumą iki 6 taškų (84:78), o likus žaisti 20 sekundžių persvara vis dar buvo solidi (84:79).

Vis dėlto likus žaisti 18 sekundžių Edvinas Ruzgas dėjimu apkirpo deficitą iki 3 taškų, o tuoj pat suklydęs „Neptūnas“ padovanojo šansą varžovams.

Rashaunas Broadusas išprovokavo pražangą ir pataikė tik pirmą baudą, bet pats atkovojo kamuolį, metė ir nepataikė. Tada kamuolį atkovojo Mario Delašas ir likus žaisti 7 sekundes išlygino rezultatą.

„Neptūno“ žaidėjai regzdami paskutinę ataką suklydo perduodami kamuolį ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Jame jau dominavo „Šiauliai“.

Šiauliai“: Edvinas Ruzgas 21, Romanas Gumenyukas 20 (8 atk. kam.), Mario Delašas 17, Rashaunas Broadusas 16 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Edgaras Stanionis 11.

Neptūnas“: Valdas Vasylius 19, Martynas Mažeika 18, Mantas Ruikis 16, Julius Žurna 12.