LKL: „Pieno žvaigždės“ be vargo susitvarkė su „Palanga“

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Rungtynių akimirka
Šaltinis: Tritaskis.lt
0

Galingai antroje mačo pusėje rungtyniavusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (2/1) ekipa iškovojo nesunkią pergalę. Nerijaus Zabarausko auklėtiniai savo arenoje 93:59 (27:19, 20:19, 26:11, 20:10) pratęsė „Palangos“ (0/4) ekipos nesėkmių seriją.

Nei karto per rungtynes neatsilikęs „Pieno žvaigždžių“ klubas nuo pat susitikimo pradžios išsiveržė į priekį ir laikė iniciatyvą savo rankose.

Po ilgosios pertraukos sužaidus minutę pasvaliečiai priekyje buvo septyniais taškais, bet po to jie pelnė dešimt taškų be atsako (58:41) ir per likusį laiką savo pranašumą tik didino.

Dvikovos nugalėtojai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 46:18, jų varžovai atliko vos septynis rezultatyvius perdavimus.

Pasvaliečiai kitas LKL rungtynes žais su „Šiauliais Triobet“, o „Palanga“ susitiks su Utenos „Juventus“.

„Pieno žvaigždės“: Vaidas Čepukaitis 18 (7/9 dvit., 4/4 baud., 5 atk. kam.), Bookeris Woodfoxas 13, Edgaras Ulanovas (8 atk. kam.) ir Yancy Gatesas po 12, Evaldas Kairys 8, Gediminas Maceina ir Paulius Beliavičius po 6.

„Palanga“: Marcusas Relphorde‘as 17 (6/8 dvit., 1/1 trit., 2/9 baud., 6 atk. kam.), Evaldas Lengvinas 12, Modestas Kumpys 10, Parrishas Brownas 7.