2010 12 30

LKL: „Sakalai“ nesulaukė pasipriešinimo Alytuje

Ketvirtąją pergalę dvyliktosiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse pasiekė Vilniaus „Sakalų“ komanda, kuri svečiuose 90:69 (13:23, 18:32, 20:21, 18:14) sutriuškino vienuoliktąją nesėkmę iš eilės patyrusius bei be pergalių likusius Alytaus „Alytaus“ krepšininkus.
Sostinės ekipa nutraukė kontraktą su M.Janišiumi.
Sostinės ekipa nutraukė kontraktą su M.Janišiumi. / Alfredo Pliadžio nuotr.
Temos: 1 Alytus

Intriga mače ėmė blėsti jau pirmajame kėlinuke. Nuo pat pirmų minučių į priekį išsiveržę „Sakalai“ po truputį didino atotrūkį bei po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo dviženklį pranašumą – 23:13.

Antrajame kėlinuke svečiai turėjo 10-15 taškų persvarą, bet pabaigoje sugebėjo laimėti atkarpą 10:0 ir įpusėjus mačui komandas skyrė jau 24 taškai – 55:31.

Antroji rungtynių dalis tebuvo formalumas. Jos metu Rūtenio Paulausko išlaikė saugo atotrūkį bei šventė lengvą pergalę rezultatu 90:69.

Alytus“: Saulius Kazevičius 18, Paulius Kleiza 15, Aurimas Birgelis 14.

Sakalai“: Evaldas Baniulis 19, Rolandas Matulis 16 (11 atk. kam.), Ovidijus Varanauskas 15 (4 ak. kam. 5 rez. perd.),, Virginijus Sirvydis 13, Marius Janišius 12 (9 atk. kam.).