LKL startas: šiauliečiai per vieną kėlinį įveikė „Lietkabelį“

bcsiauliai.lt nuotr. / Rungtynių akimirka
Šaltinis: Tritaskis.lt
0

Galingai trečiąjį kėlinį sužaidę „Šiauliai Triobet“ (1/0) pergalingai pradėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kovas. Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 77:63 (18:26, 15:16, 29:7, 15:14) įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ (0/1).

Po ilgosios pertraukos sužaidus beveik keturias minutes Saulės miesto klubas turėjo dviženklį deficitą (39:49), bet netrukus viskas apvirto aukštyn kojom.

Penkis taškus paeiliui pelnęs Laurynas Samėnas iniciavo spurtą 23-0 ir ketvirtojo kėlinio pradžioje patys buvo priekyje dviženkliu pranašumu (62:50).

Likus žaisti penkias minutes panevėžiečiai buvo sumažinę skirtumą tarp komandų iki šešių taškų, bet šeimininkai po to pelnė penkis be atsako ir pergalės iš rankų nebepaleido.

G.Petrausko komanda artimiausias rungtynes žais su „Palanga“, o „Lietkabelis“ – su Klaipėdos „Neptūnu“.

„Šiauliai Triobet“: Laurynas Samėnas 22 (1/2 dvit., 6/12 trit., 2/2 baud.), Aurimas Kieža 18 (14 atk. kam.), Lewisas Jacksonas 14, Papa Dia, Vitalijus Liutyčius ir Saulius Kuzminskas po 4.

„Lietkabelis“: Gytis Sirutavičius ir Kasparas Ciprussas (12 atk. kam.) po 17, Adomas Drungilas 9, Darius Griškėnas 7, Martynas Andriukaitis 5.