Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2013 01 02

LMKL įpareigojo komandų trenerius lankytis krepšinio mokyklose

Naujųjų išvakarėse į paskutinį posėdį susirinkę LMKL valdybos nariai, aptarę kasdienius rūpesčius ir džiaugsmus, palinkėję vieni kitiems sėkmės ir sveikatos 2013-aiaisiais, priėmė kelis svarbius sprendimus.
Rungtynių akimirka
Rungtynių akimirka / Augusto Didžgalvio nuotr.
Temos: 1 Krepšinis

Nuspręsta, kad šio sezono „Žvaigždžių diena“ bus rengiama sausio 27 d. Prienų sporto arenoje. Jos programa bus paskelbta vėliau.

Dar viena įdomi naujiena – nuo sausio LMKL komandų vyriausieji treneriai dukart per mėnesį ves treniruotes krepšinio mokyklų auklėtinėms. Taip tikimasi ne tik labiau sudominti mergaites, kai jas žaidimo gudrybių mokys profesionalių komandų treneriai. Šis žingsnis, manoma, padidins jų susidomėjimą Lietuvos moterų krepšinio lyga ir jos taps nuolatinėmis čempionato žiūrovėmis, o po kurio laiko – galbūt ir žaidėjomis.

Panaši taktika taikoma Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykloje – čia mergaičių treniruotes kartais atvyksta pravesti „Fortūnos“ krepšininkės. „Fortūnos“ klubo vadovė ir V. Knašiaus mokyklos trenerė Ramunė Kumpienė sakė, kad jaunosios žaidėjos labai džiaugiasi profesionalių krepšininkių treniruotėmis ir jų laukia. Taip mezgasi gražus tarpusavio ryšys ir didėja jaunųjų žaidėjų motyvacija atkakliai treniruotis.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius