Publikuota: 2014 sausio 17d. 20:06

LMKL: „Kibirkštis“ trečią kartą šį sezoną įveikė Klaipėdos krepšininkes

Mantė Kvedaravičiūtė
Augusto Didžgalvio nuotr. / Mantė Kvedaravičiūtė

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda Lietuvos moterų krepšinio lygoje iškovojo šešioliktą pergalę. Šalies pirmenybių laimėtojos trečio rato mače namuose 76:69 (19:13, 19:22, 20:11, 18:23) nugalėjo Klaipėdos „Fortūnos“ ekipą ir toliau išlieka vienvaldėmis turnyro lentelės lyderėmis. Sostinės klubas LMKL bronzos medalių laimėtojas šį sezoną įveikė jau trečią kartą.

Mačą geriau pradėjo viešnios iš Klaipėdos, kurios po penkių minučių kovos pirmavo devyniais taškais (13:4), tačiau likusią ketvirčio dalį uostamiesčio atstovės taškų nepelnė, „Kibirkštis-VIČI“ spurtavo 15:0 ir po dešimties minučių kovos jau buvo priekyje (19:13).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliomis atakomis, o ketvirčio viduryje vilnietės jau susikrovė dviženklę persvarą (35:24). Vis tik „Fortūnos“ ekipa nesudėjo ginklų, spurtavo 8:0 ir sumažino atsilikimą (35:38).

Trečią kėlinį puikiai pradėjo „Kibirkšties-VIČI“ žaidėja Marina Solopova, kuri pataikė tris tolimus metimus iš eilės (49:36). Po pusvalandžio kovos komandas skyrė aštuoni taškai (58:46).

Per paskutines dešimt rungtynių minučių vilnietės toliau kontroliavo mačo situaciją. Kėlinio viduryje skirtumas pasiekė penkiolika taškų (73:58). Galutinis teisėjo švilpukas paskelbė šešioliktą Vilniaus klubo pergalę šalies pirmenybėse.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė M.Solopova. Krepšininkė per 18 minučių pelnė 17 taškų (5/7 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Sofija Aleksandravicius pelne 14 taškų (10 atk. kam.), Mantė Kvederavičiūtė – 10, Greta Šniokaitė – 9.

„Fortūnos“ gretose Monika Grigalauskytė pelnė 20 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, o Lina Aglinskaitė pelnė 18 taškų.

Kitos penktadienio rungtynės:

Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ – Vilniaus „Jaunieji talentai“ 73:56

„Hoptrans-Sirenos“:  Iveta Šalkauskė 18, Eglė Tarasevičiūtė ir Kornelija Balčiūnaitė po 9

„Jaunieji talentai“: Laura Juškaitė 10, Evelina Mauraitė 9, Laurita Jurčiūtė 8.

Šiaulių „Rūta-Universitetas“ – Marijampolės „Sūduva“ 63:90

„Rūta-Universitetas“: Ieva Kazlauskaitė 18, Silvija Kuodienė 13, Aistė Tamutytė 8.

„Sūduva“: Rita Mileškienė 17, Dovilė Saurazaitė 15, Sabina Dukatė 13.

„Utena“ – Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ 71:60

„Utena“: Sakellie Daniels, Kristina Alminaitė ir Lidija Panasiuk po 18.

„Aistės-LSU-Paradis“: Rasa Knyzaitė 20, Laura Svarytė 17, Jolanta Marmienė 11.

LMKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

15min iš Belgrado 24sek

Šaras didžiuojasi „Žalgiriu“: „Europa dabar apie juos žino“

Įspūdingos P.Jankūno kelionės išgyvenimai: „Aš dar 15 metų nebeišlauksiu“

24sek

Treti Eurolygoje – „Žalgiris“ po trilerio palaužė įspūdingai atgijusią CSKA

Besišypsantis Edgaras Ulanovas apie trilerį pabaigoje: „Geriau neklauskit“

Aktualu

„MG Baltic“ gali sustabdyti Seimo NSGK išvadų skelbimą?

Tiesiogiai 24sek

Eurolygos finalas: Madrido „Real“ – Stambulo „Fenerbahče“

Iš koto verčiantis P.Jankūno pokalbis su A.Milakniu: apie Europos Sąjungos paramą ir LeBroną

Vilniečių emocijos stebint Kauno „Žalgrio“ kovą su Maskvos CSKA

Visų laukiamas karališkasis bučinys: kaskart santūrumo vis mažiau

Vienbalsiai: „Atsarginiai“ paskelbė NBA sezono apdovanojimus

Pamatykite: dramatiška ir įspūdinga „Žalgirio“ pergalė prieš CSKA

Verslas

Italija netrukus turės naują Vyriausybę – ar tai lems kitą Europos krizę?

Po pergalės Paulius Jankūnas žėrė ir pokštus, ir rimtus išgyvenimus

Sportas

Skandalas Lenkijoje: futbolo rungtynės virto pragaru – „Lech“ laukia bausmė

„Žalgirį“ Belgrade palaikė 2000 sirgalių: tarp jų – ir Arvydo Sabonio žmona Ingrida

Teisingumo herojai Aktualu

Teismo pirmininkės L.Bajorinienės patarimas besiskiriantiems: „Geriau bloga taika nei geras karas“

Gyvenimas

Požymiai, kad jūsų draugas santykiuose patiria emocinę prievartą: kaip galite padėti

Aktualu

V.Gailius: R.Šimašiaus nuomonė man nesvarbi

15min tema Aktualu

Nusikaltėlių slaptavietės (1): amžina kontrabandininkų ir muitininkų kova

Kultūra

15min rekomenduoja: kokių renginių nepraleisti kitą savaitę?