2015 01 06

LMKL lyderė „Utena“ toliau nepralaimi – įveiktos „Sirenos“

Šešioliktąją pergalę iš tiek pat galimų Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė absoliuti lyderė „Utenos“ (16/0) komanda, kuri išvykoje 77:58 (17:10, 21:20, 16:13, 23:15) pranoko Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ (5/11).
Rungtynių akimirka / lmkl.lt nuotr.

Uteniškės nuo pat dvikovos pradžios išsiveržė į priekį, o per paskutines kelias minutes pelnė 4 taškus be atsako ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 17:10.

Antrajame ketvirtyje prabėgus kiek daugiau nei trims minutėms šeimininkės beveik pasivijo „Uteną“ – 20:21. Tuomet Alfredo Vainausko auklėtinės atsakė spurtu 9:1 ir truktelėjo į priekį – 30:21. „Hoptrans-Sirenos“ dar kartą sumažino deficitą (30:34), tačiau ir vėl viešnios geriau sužaidė ketvirčio pabaigą – įpusėjus mačui „Utena“ turėjo 8 taškų pranašumą – 38:30.

Po didžiosios pertraukos uteniškės pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (41:31), kurią per 3 minutes padidino dar labiau – 46:31. Šeimininkės atsakė atkarpa 6:0 bei priartėjo – 37:46. Kėlinys baigėsi „Utenai“ esant priekyje 54:43.

Lemiamame ketvirtyje „Utena“ kontroliavo situaciją ir neleido varžovėms priartėti arčiau nei 13 taškų bei šventė pergalę.

„Hoptrans-Sirenos“: A.Baronėnaitė 16, R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė 13, K.Balčiūnaitė (8 atk. kam., 7 rez. perd.) 8.

„Utena“: S.Linkevičienė (10 atk. kam., 4 rez. perd.) ir E.Šikšniūtė (15 atk. kam.) po 20, E.Šulčiūtė (9 atk. kam.) 16, K.Alminaitė (8 atk. kam.) 10, R.Valentienė (8 rez. perd.) 9.