-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2011 12 17

LMKL: „Viči-Aistės“ Lietuvoje kuria priešingus rungtynių scenarijus nei Europoje

Šeštadienį sužaistos trejos Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) reguliariojo sezono rungtynės, kuriose pergales iškovojo aikštelių šeimininkės – vienuoliktą susitikimą iš eilės laimėjo aštuonių komandų turnyro lyderės Kauno „VIČI-Aistės“, septintąsias rungtynes laimėjo Klaipėdos „Lemminkainen“ krepšininkės ir ketvirtąją pergalę iškovojo Marijampolės „Sūduva“.
LMKL pirmenybėse kaunietės lieka nepralaimėjusios / Augusto Didžgalvio nuotr.
Temos: 1 Krepšinis

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidusi Tatjana Lictarovič atvedė Kauno „VIČI-Aistes“ į dar vieną pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje LMKL lygoje.

Vitos Kuktienės ir Rimos Valentienės tritaškių šou dvikovos pradžioje jau 4 minutę privertė prie „Rūtos“ komandos vairo debiutavusį trenerį Arūną Kačerauską prašyti minutės pertraukėlės – 18:7. Po jos individualų pasirodymą pradėjo T. Lichtarovič. Legionierė iš Baltarusijos pelnė 8 taškus iš eilės, po kurių „VIČI-Aisčių“ persvara išaugo iki 15 taškų.

Netrukus aikštės šeimininkės dar kartą spurtavo ir antro ketvirčio antrą minutę pirmavo 36:17. T. Lichtarovič dviem tritaškiais leido Kauno klubui trečio ketvirčio viduryje įtikinamai pirmauti (63:42).

Po dar vieno tolimo T. Lichtarovič metimo kauniečių persvara išaugo iki 28 taškų – 78:50. Per likusį rungtynių laiką „Rūtai“ pavyko atsilikimą tik šiek tiek sumažinti.

Treneris Aurimas Jasilionis po rungtynių prieš Šiaulių „Rūtą“ džiaugėsi pergale, tačiau negailėjo kritikos jaunosioms komandos krepšininkėms: „Džiaugiamės kiekviena pergale, smagu, kad laimėjome. Rungtynėse daugiau laiko gavo visos mūsų jaunos žaidėjos. Į komandos rikiuotę sugrįžusi Santa norėjo pasirodyti, bet šiek tiek nepasisekė. Pamatė, kad per treniruotes reikia daug dirbti. Lygiai tą patį galėčiau pasakyti apie kitas jaunas žaidėjas. Jos visos žaidė nemažai minučių, bet indėlio pritrūko. Tikimės, kad tai jas paskatins dar sunkiau dirbti per treniruotes.“

Priminsime, kad šią savaitę Lietuvos čempionės Eurolygos susitikimą prieš Prahos USK krepšininkes pralaimėjo net 38 taškais.

Margarita Bulanova    16       Eglė Žygelytė         13

LMKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Kauno „VIČI-Aistės“              11 11  0  932:545  22
2. Klaipėdos „Lemminkainen“         11  7  4  788:748  18
3. Kauno „LKKA-Aistės“              13  5  8  789:868  18
4. Vilniaus „Kibirkštis-Tichė-IKI“  11  6  5  776:756  17
5. Kauno rajono „Sirenos“           11  6  5  672:711  17
6. Utenos „Utena“                   12  5  7  836:928  17
7. Marijampolės „Sūduva“            12  4  8  771:914  16