2014 03 10

„LSU-Atletas“ LKL čempionate dar vienos intrigos nesukūrė

Pirmadienį Lietuvos krepšinio lygos rungtynes Kauno rajono „LSU–Atletas“ žaidė su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ ir pralaimėjo 65:91 (14:19,19:17,13:32, 19:23). Pastaruoju metu LSU komanda buvo sunkiai įkandamas riešutas LKL lyderiams, tačiau šį vakarą atkakli kova vyko vos du su puse kėlinio.
Kauno rajono „LSU–Atletas“ žaidė su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ ir pralaimėjo 65:91 / bcatletas.lt

„LSU–Atleto“ komanda pralaimėjo pirmąjį ketvirtį penkiais taškais, tačiau antrajame Pasvalio krepšininkams neleido nutolti ir įpusėjus rungtynėms komandas skyrė vos 3 taškai – 33:36. Trečiojo ketvirčio pradžia nieko blogo nežadėjo, tačiau jo viduryje „Pieno žvaigždės“ įgijo dviženklį pranašumą 53:42.

LSU komandos žaidimas išsiderino, žaidėjai klydo ir netaikliai atakavo, o kėlinį pralaimėjo net 13:32 bei atsiliko 46:68. Ketvirtojo kėlinio pradžią LSU komanda ir toliau žaidė „be ugnelės“ ir atkarpą pralaimėjo net 2:13. Nugalėtojas abejonių nekėlė – Pasvalio komanda iš Garliavos grįžo su pergale 91:65.

Neseniai Kauno rajono ekipa vos neįveikė LKL čempionato lyderio Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos – vasario 28-ąją „LSU-Atletas“ vilniečiams nusileido tik 82:83, nors likus 3 sek. iki mačo pabaigos pirmavo tašku.

„LSU–Atletui“ taškus pelnė: Šarūnas Beniušis (6/8 dvit.) 14, Tomas Urbonas (8 atk.kam.) 11, Karolis Babkauskas 10, Taurantas Tamošiūnas 9, Žygimantas Skučas 7, Paulius Malašauskas (9 rez.perd.) ir Aurimas Birgelis po 4.

„Pieno žvaigždėms“ daugiausia taškų pelnė: Egidijus Dimša 19, Marshawn Powell 18, Dovydas Redikas 11.

„LSU–Atleto“ vyr.treneris Edas Nickus: „Komanda nebuvo tinkamai pasirengusi psichologiškai, po dviejų kėlinių nustojome kovoti. Nesisekė komandos lyderiams. Nors pastaruoju metu gerai rungtyniavome su LKL grandais, tačiau neturime pakankamai pajėgių krepšininkų, kad galėtume išlaikyti rungtynių spartą. Pasvalio komanda puikiai sukomplektuota, beveik nėra silpnų grandžių, o mūsų kai kurie žaidėjams dar trūksta tokių rungtynių patirties“

„Pieno žvaigždžių“ trenerio asistentas Mantas Šernius: „Garliavoje žaisti nėra lengva, tai pajuto ne viena komanda. „LSU–Atletas“ nestandartinė ekipa, atidžiai rengiamės šioms rungtynėms. Per pirmuosius du kėlinius žaidėjai neįvykdė visų sumanymų, „neįdėjo širdies“. Kur kas geriau viskas vyko antroje susitikimo dalyje, gerai sužaidė ir legionierius Marshawnas Powellas.“

Lygoje pirmauja Vilniaus „Lietuvos rytas“ (13/0), lenkiantis Prienų „TonyBet“ (21/5) ir Klaipėdos „Neptūno“ (10/3) ekipas. LKL čempionas Kauno „Žalgiris“ (11/4) – ketvirtas.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):