TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

LSU krepšininkės Kauno darželinukams rodė pavyzdį krepšinio aikštelėje

LSU krepšininkės žaidė su darželinukais
LSU nuotr. / LSU krepšininkės žaidė su darželinukais
Šaltinis: 15min
0
A A

Lapkričio 21 dieną Lietuvos sporto universitetas (LSU) dūzgė tarsi bičių avilys – net penkių Kauno lopšelių–darželių auklėtiniai atskubėjo į universitete organizuotą šventę „Sportuoja visi – dideli ir maži“. Jos metu LSU merginų krepšinio komandos krepšininkės rodė mažiesiems pavyzdį ir kartu darė mankštą, supažindino su krepšinio pradmenimis, žaidė judriuosius žaidimus. Renginį organizavo Kauno lopšelio-darželio „Žingsnelis“ kūno kultūros pedagogė Ugnė Avižienytė ir vyresnioji auklėtoja Rita Gustainienė kartu su Lietuvos sporto universitetu.

Kartu su vaikais sportavo ne tik LSU krepšininkės, bet ir komandos trenerė Rasa Kreivytė. Renginio pabaigoje trenerė sakė, kad, tikriausiai, pailso labiau nei mažieji sportininkai, tačiau labai džiaugėsi, kad jos treniruojamos LSU studentės turėjo progą supažindinti vaikus su savo kasdiene veikla. „Daugelis komandos merginų – būsimos trenerės ar sporto vadybininkės, todėl tai puiki proga įgauti patirties, kaip dirbti su vaikais, pamatyti, kaip organizuojami jiems skirti renginiai. Krepšininkės turėjo galimybę išbandyti savo gebėjimus bendraujant su darželinukais, perteikti užduotis, parodyti, kaip jas teisingai atlikti“ – sakė trenerė Rasa Kreivytė.

„Drauge sportuojančios krepšininkės mažiesiems paliko neišdildomus įspūdžius. Ikimokyklinio ugdymo įstaigose dirbantys kūno kultūros pedagogai visomis priemonėmis siekia formuoti pozityvų mažų vaikų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, todėl nuoširdžiai tikiuosi, kad LSU išties mums pagalbos ranką ir toliau organizuodamas panašius renginius, suteikiančius galimybę bendrauti, bendradarbiauti, pažinti, išmokti, augti sveikiems ir džiaugtis vaikyste“ – įspūdžiais dalijosi Kauno lopšelio – darželio „Klevelis“ kūno kultūros pedagogė ekspertė Audronė Vizbarienė.

LSU nuotr./LSU krepaininkės žaidė su darželinukais
LSU nuotr./LSU krepšininkės žaidė su darželinukais

Kauno lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ kūno kultūros pedagogė ekspertė Daiva Statkevičienė džiaugėsi puikiai organizuotu ir pavykusiu renginiu. „Visos užduotys gerai apgalvotos, tinkamai parinkta jų atlikimo tvarka. Renginio metu vaikučiai galėjo artimiau susipažinti su krepšinio sporto šaka, patirti daug džiugių akimirkų“ – kalbėjo D. Statkevičienė.

„Labai noriu padėkoti Lietuvos sporto universitetui už šio renginio idėjos palaikymą, kadangi norint vaikus sudominti sportu, neužtenka organizuoti švenčių ir pramogų tik savoje aplinkoje. Visi buvo labai patenkinti, atsiliepimai tik teigiami, todėl tikimės bendradarbiauti ir kartu auginti ateities sportininkų kartą!“ — pavykusiu renginiu džiaugėsi viena jo organizatorių Lopšelio-darželio „Žingsnelis“ kūno kultūros pedagogė Ugnė Avižienytė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 24sek