Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mantas Kalnietis: „Persikėlimas įvyko netikėtai, bet noriu išbandyti save naujoje komandoje“

Rungtynių akimirka
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Rungtynių akimirka
Šaltinis: kaunodiena.lt
0
A A

Kauno „Žalgiris“ atsisveikina su vienu savo simbolių. Visą profesionalaus sportininko karjerą Kaune praleidęs 26-erių gynėjas Mantas Kalnietis pradės krimsti legionieriaus duoną ir nuo šiol atstovaus Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komandai.

– Ar labai sunku atsisveikinti su klubu, kuriame praleidai beveik 10 metų? – paklausėme M.Kalniečio.

– Pasakysiu atvirai, jaučiuosi tikrai keistai. Žinoma, kad Kauną ir „Žalgirį“ palikti tikrai nelengva. Kažkurią dieną paskaičiavau, kad krepšinį pradėjau žaisti, kai man tebuvo šešeri ir visus tuos dvidešimt metų atstovavau tik Kauno komandoms. Vis dėlto išbandyti save naujoje aplinkoje ir naujoje komandoje irgi įdomu. Tai nauja patirtis, kuri, tikiuosi, man, kaip krepšininkui, bus naudinga.

– Ką tau, kaip žmogui ir kaip krepšininkui, davė „Žalgiryje“ praleisti metai?

– Visus tuos metus praleistus metus A.Sabonio krepšinio mokykloje, „Žalgirio“ dubleriuose bei pagrindinėje „Žalgirio“ komandoje jungiu į vieną savo karjeros laikotarpį. Visa ši sistema mane išaugino kaip krepšininką, tad visuomet už tai būsiu šiam klubui dėkingas. Labai noriu padėkoti visiems treneriams ir žmonėms, kurie man padėjo tapti tokiu žaidėju, koks esu šiuo metu. Klubą paliekantys krepšininkai dažnai sako, kad visada prisimins „Žalgirį“. Aš pasakysiu kiek kitaip. Niekada nepamiršiu čia praleistų metų. „Žalgiris“ visada liks mano širdyje, ir kai sugrįšiu į Kauną, visuomet užplūs malonūs prisiminimai. Žinau, kad visuomet domėsiuosi, kaip seksis mano buvusiems komandos draugams.

– Ar šis karjeros posūkis buvo netikėtas?

– Buvo įdomu sužinoti, kokia yra ta legionieriaus krepšininko duona. Pats išvykimas į Krasnodarą tikrai vyko netikėtai ir labai greitai. Tiesiog gavau labai gerą pasiūlymą ir norėjau išbandyti save svetur. „Žalgirio“ klubo vadovai taip pat neprieštaravo mane parduoti. Galiausiai visi taškai susidėliojo ir sandėris pavyko.

– Kada išvyksti į Krasnodarą?

– Į Rusiją išskrendu rytoj.

– Ar šeima vyks kartu?

– Kol kas į Krasnodarą keliauju vienas. Reikės apsižiūrėti, susirasti gyvenamąją vietą, įsikurti. Kai visus šiuos formalumus sutvarkysime, tuomet į Rusiją turėtų persikelti ir šeima.

– Šiandien kauniečiai pradės VTB Jungtinės lygos turnyrą su Krasnodaro klubu. Kur stebėsite šią dvikovą?

– Šiuo metu dar esu Kaune, tad mačą tarp buvusios ir būsimos komandų stebėsiu namuose per televizorių.

– Ar su treneriu Jevgenijumi Pašutinu jau teko kalbėtis apie tau numatomą vaidmenį komandoje?

– Kol kas dar ne, tačiau šį strategą puikiai pažįstu. Esu ne kartą dalyvavęs kartu su juo įvairiose stovyklose, tad darbas su J.Pašutinu man nebus naujiena. Apie savo vaidmenį ekipoje kol kas kalbėjausi tik su klubo vadovais. Jie trumpai papasakojo, ko tikisi iš manęs, o daugiau detalių paaiškės prisijungus prie komandos.

– Krasnodare taip pat rungtyniauja puikus tavo pažįstamas S.Jasaitis ir darbuojasi S.Kavaliauskas, su kuriuo praleidai ne vienerius metus Kaune. Ar teko bendrauti su jais prieš padedant parašą ant sutarties?

– Žinoma, kad taip. Visgi pirmą kartą savo karjeroje atstovausiu užsienio klubui, tad tikrai nenorėjau eiti bet kur. Labai gerai, kad kolektyvas toks lietuviškas. Manau, kad įsitvirtinti ekipoje ir žaisti Krasnodare dėl to bus tik lengviau.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek