Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 6d. 18:27

Mantas Kalnietis neišgelbėjo – „Lokomotiv“ VTB lygoje pralaimėjo ketvirtąkart

"Lokomotiv" žaidėjas Mantas Kalnietis
Alfredo Pliadžio nuotr. / "Lokomotiv" žaidėjas Mantas Kalnietis

Ketvirtą nesėkmę dešimtose VTB Jungtinės krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į ketvirtą vietą dešimties komandų A grupės turnyre nukrito dviejų lietuvių Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) komanda, pirmadienį namuose 86:109 (31:28, 23:34, 18:26, 14:21) turėjusi pripažinti į penktąją poziciją pakilusių Krasnojarsko „Jenisej“ (5 pergalės ir 5 pralaimėjimai) krepšininkų iš Rusijos pranašumą.

20 taškų aikštelės šeimininkams pelnė Mantas Kalnietis, kuris atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, penkissyk suklydo bei dukart prasižengė.

Simas Jasaitis į nugalėtojų krepšį įmetė 4 taškus, gynyboje atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir dukart prasižengė.

16 taškų aikštelės šeimininkams pelnė Derrickas Brownas, po 12 – Marcusas Williamsas ir Aleksandras Maričius, 10 – Valerijus Lichodejus.

23 taškais prie pergalės prisidėjo Anthony'is Fisheris bei Gregory'is Renfroe'as, 18 – Christianas Burnsas, 14 – Elmedinas Kikanovičius, 13 – Kosta Perovičius, 10 – Andrejus Komarovskis.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 10 9 1 90

2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 10 8 2 80

3. „Doneck“ (Ukraina) 10 6 4 60

4. Kransnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 10 6 4 60

5. Krasjojarsko „Jenisej“ (Rusija) 10 5 5 50

6. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 10 5 5 50

7. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 10 3 7 30

8. Nimburko ČEZ (Čekija) 10 3 7 30

9. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 9 2 7 22,2

10.Talino „Kalev“ (Estija) 9 2 7 22,2

B grupėje pirmauja visas dešimt pergalių iškovojusi Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) komanda, kurią treniruoja Rimas Kurtinaitis.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 10 10 0 100

2. Maskvos CSKA (Rusija) 10 9 1 90

3. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 10 5 5 50

4. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 10 5 5 50

5. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 9 4 5 44,4

6. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 9 4 5 44,4

7. Rygos VEF (Latvija) 10 4 6 40

8. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 10 3 7 30

9. Astanos „Astana“ (Kazachstanas) 10 3 7 30

10.Klaipėdos „Neptūnas“ 10 2 8 20

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 24sek