2011 10 01

Martynas Pocius buvo vienas rezultatyviausių, bet „Real“ suklupo prieš „Barcelona“ ekipą

Pirmąsias oficialias sezono rungtynes sužaidė Ispanijos krepšinio grandai Madrido „Real“ ir „Barcelona“. Ispanijos super taurės pusfinalyje vėlų penktadienio vakarą stipresni buvo „Barcelona“ krepšininkai, kurie amžinus varžovus įveikė rezultatu 74:70 (21:13, 14:20, 17:25, 22:12).
Martynas Pocius sužaidė geriausias rungtynes naujoje ekipoje
Martynas Pocius / "Real" nuotr.

„Real“, kurio marškinėlius nuo šio sezono vilki Lietuvos rinktinės krepšininkas Martynas Pocius, per ketvirtąjį kėlinį pelnė tik 12 taškų, o paskutinę mačo atkarpą pralaimėjo Ispanijos čempionams 5:14. Po trijų kėlinių Madrido ekipa turėjo šešių taškų persvarą, o 38 minutę dar pirmavo prieš „Barcelona“ 65:60.

Starto penkete pasirodęs M.Pocius kartu su Jaycee Don Carrollu buvo rezultatyviausi ir surinko po 14 taškų. Lietuvis žaidė 29 minutes, pataikė 4 iš 8 dvitaškių ir 2 iš 4 tritaškių, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų pedavimą, išprovokavo 2 pražangas, 2 sykius pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

Finale „Barcelona“ šeštadienį dėl Ispanijos super taurės kausis su Vitorijos „Caja Laboral“ klubu, kuris pirmajame pusfinalyje 93:88 įveikė šeimininkę „Bilbao Basket“ komandą.

„Real“ šiose rungtynėse teko verstis be traumuoto naujoko Rudy Fernandezo.

„Real“: M.Pocius  ir J.Carrollas po 14, S.Llullas 12 (4 rez.perd.), A.Tomic ir M.Begičius po 8 tšk.

„Barcelona“: E.Lorbekas 15 (7 atk. kam.), M.Huertas 13, Jc.Navarro 12 (0/6 trit.), F.Vazquezas ir B.Ndongas po 9 tšk.