2012 10 21

Martynas Pocius pelnė 7 taškus, „Real“ per plauką išvengė nesėkmės

Ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų Ispanijos pirmenybėse iškovojo per stebuklą nepralaimėjęs Martyno Pociaus atstovaujamas Madrido „Real“ klubas, kuris svečiuose 88:86 (16:23, 27:13, 18:22, 27:28) palaužė Tenerifės „Canarias“ krepšininkus.
Martynas Pocius
Martynas Pocius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Visas mačas vyko labai permainingai, o jo kulminacija virto tikru trileriu. Likus pustrečios minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos aikštės šeimininkų pergale buvo sunku suabejoti, jie pirmavo 12 taškų persvara – 82:70. Tuomet svečiai kilo lemiamam spurtui, visgi, likus pusei minutės „Canarias“ krepšininkai dar pirmavo 3 taškais 86;83.

Tada Jaycee Carrollas taikliu tolimu metimu išlygino rezultatą. „Canarias“ gynėjas Ricardo Urizas prarado kamuolį, o Rudy Fernandezas įmetė pergalingą dvitaškį aidint sirenai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Martynas Pocius per 15 minučių įmetė 7 taškus (2/4 dvit., 0/2 trit., 3/4 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį ir išprovokavo 2 varžovų pražangas.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo 26 taškus (3/3 dvit., 6/11 trit.) surinkęs J.Carrollas. 16 taškų pridėjo R.Frnandezas (2/3 trit., 6 išpr. praž.), 9 – Felipe Reyesas (8 atk. kam.), po 8 – Nikola Mirotičius (6 atk. kam.) ir Mirza Begičius.

Pralaimėjusiems Ricardo Guillena (3/3 trit.) pelnė 18, Saulis Blanco (5 atk. kam.) – 15, Nicholas Richotti – 11 taškų.