2012 10 09

Martynas Pocius pranoko Liną Kleizą, bet pergalę šventė „Raptors“

Antrą pralaimėjimą iš eilės „Euroleague American Tour“ projekte patyrė Madrido „Real“ klubas, rezultatu 95:102 (22:29, 26:21, 25:25, 22:27) nusileidęs Toronto „Raptors“ ekipai.
Martynas Pocius
Martynas Pocius / Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.
Temos: 1 NBA

Puikiai rungtynes pradėję svečiai iš Ispanijos pirmojo kėlinio metu turėjo dviženklę persvarą (10:20), tačiau jos išlaikyti nesugebėjo – „Raptors“ spurtavo 12:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (20:22).

„Real“ klubas antrajame kėlinyje turėjo 8 taškų deficitą (26:38), tačiau artėjant kėlinio pabaigai sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą (48:48), bet paskutinius taškus žengiant į didžiąją pertrauką pelnė Aaronas Gray (48:50).

Po didžiosios pertraukos abi ekipos žaidė apylygiai, todėl nugalėtojas sprendėsi ketvirtojo kėlinio metu. Ketvirčio pradžioje svečiai atsiliko tik vienu tašku (79:80), tačiau čia pat Toronto ekipa savo pranašumą padidino iki 7 taškų (79:86). Artėjant kėlinio pabaigai „Raptors“ toliau nemažino apsukų ir turėjo jau 11 taškų persvarą (85:96), kurios neiššvaistė iki finalinės sirenos.

Nugalėtojams Linas Kleiza per 16 žaidimo minučių pelnė tik 2 taškus (1/3 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą prasižengė ir suklydo.

Tuo tarpu Martynas Pocius rungtyniavo kur kas sėkmingiau. Gynėjas per 23 minutes surinko 15 taškų (1/4 dvit., 3/3 trit., 4/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir gavo bloką.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 18 (6/13 dvit., 6/9 baud., 6 atk. kam.), Johnas Lucasas 16, Andrea Bargnani (1/5 trit.) 14, Amiras Johnsonas 12 (6 atk. kam.).

„Real“: Nikola Mirotičius 17 (4/7 dvit., 1/6 trit., 6/6 baud., 12 atk. kam.), Martynas Pocius 15, Rudy Fernandezas ir Sergio Llullas (8 rez. perd.) po 10.

Kitų pirmadienį JAV vykusių „NBA Europe Live“ turo ir NBA ikisezoninių rungtynių rezultatai:

Klivlando „Cavaliers“ – Sienos „Montepaschi“ 91:85 (17:22, 16:14, 30:24, 28:25)
Samardo Samuels       14      Bobby Brown           22
Donald Sloan          13      Matt Janning          21
Tristan Thompson      12      Daniel Hackett        14

„Golden State Warriors“ – Jutos „Jazz“ 83:80 (19:21, 23:12, 27:25, 14:22)
David Lee             19      Enes Kanter           12
Brandon Rush          14      Mo Williams           11
Klay Thompson         11      DeMarre Carroll        9

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius