Martynas Pocius prie „Real“ pergalės prisidėjo 7 taškais

Martynas Pocius
Asmeninio arch.nuotr. / Martynas Pocius
0

Martyno Pociaus atstovaujamas Madrido „Real“ (18-4) klubas iškovojo trečią pergalę iš eilės Ispanijos krepšinio čempionate, sekmadienį išvykoje 83:69 pranokęs Santjago de Kompostelos „Blusens Monbus“ (7-15) ekipą.

„Real“, kuris šią savaitė baigė kovas Eurolygoje ir dabar kovos tik Ispanijos krepšinio čempionate, nuo varžovų atitrūko jau pirmajame kėlinyje.

M.Pocius vėl buvo vienas iš ilgiausiai aikštelėje rungtyniavusių „Real“ krepšininkų – per 25 minutes lietuvis pelnė 7 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

„Real“ klubas Ispanijos čempionate atsilieka tik nuo „Barcelona“ (18-3) klubo.

„Blusens Monbus“: Javieras Bulfoni 16, Levonas Kendallas 11 (8 atk. kam.), Oriolas Junyentas 10, Stephane'as Lasme'as 9.

„Real“: Kyle'as Singleris 21, Jaycee Carrollas 17, Nikola Mirotičius 12, Ante Tomičius 11, Martynas Pocius 7.