Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2014 08 18 /14:10

Martynas Pocius priėmė Justino Dentmono mestą ledinį iššūkį

Su Kauno „Žalgiriu“ išsiskyręs Justinas Dentmonas nepamiršta buvusių komandos draugų. Amerikietis prisijungė prie ledinio iššūkio, kurį perdavė ir Martynui Pociui. Šis ilgai nelaukęs jį priėmė ir perdavė estafetę Donatui Motiejūnui.
Martynas Pocius
Martynas Pocius / instagram nuotr.

Prieš apsipildami lediniu vandeniu iššūkį priėmę dalyviai turi pasakyti, kam perduoda estafetę. Justinas Dentmonas Martyno Pociaus nepaminėjo, tačiau vėliau pakvietė tai padaryti komentaruose šalia vaizdo įrašo.

Martynas Pocius linksmai atšovė, kad „nėra paminėjimo vaizdo įraše – nėra iššūkio“.

Tačiau jau greitai pats patalpino vaizdo įrašą, kuriame apsipila lediniu vandeniu ir perduoda estafetę Donatui Motiejūnui.

Toks ledinis iššūkis siekia atkreipti dėmesį į didžiulį smegenų ligos sklerozės susirgimų skaičių. Socialiniame tinkle gavęs iššūkį žmogus privalo jį atlikti ir nufilmuoti per 24 valandas bei paremti pasirinktą sklerozės gydymu bei prevencija besirūpinančią organizaciją 10 dolerių. Jei iššūkį asmuo atmeta, jis turi paremti pasirinktą organizaciją 100 dolerių. Pranešama, kad nuo liepos mėnesio sklerozės gydymu bei prevencija besirūpinančios organizacijos sulaukė 70 tūkst. dolerių paramos.

Į šį iššūkį įsitraukė ir JAV krepšinio rinktinė, o estafetę perdavė itin garsiems asmenims – JAV prezidentui Barackui Obamai, NBA komisarui Adamui Silveriui ir pokalbių laidos vedėjai Oprah Winfrey.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius