Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 18d. 10:20 , Atnaujinta: 2014 rugpjūčio 18d. 14:10

Martynas Pocius priėmė Justino Dentmono mestą ledinį iššūkį

Martynas Pocius
instagram nuotr. / Martynas Pocius

Su Kauno „Žalgiriu“ išsiskyręs Justinas Dentmonas nepamiršta buvusių komandos draugų. Amerikietis prisijungė prie ledinio iššūkio, kurį perdavė ir Martynui Pociui. Šis ilgai nelaukęs jį priėmė ir perdavė estafetę Donatui Motiejūnui.

Prieš apsipildami lediniu vandeniu iššūkį priėmę dalyviai turi pasakyti, kam perduoda estafetę. Justinas Dentmonas Martyno Pociaus nepaminėjo, tačiau vėliau pakvietė tai padaryti komentaruose šalia vaizdo įrašo.

Martynas Pocius linksmai atšovė, kad „nėra paminėjimo vaizdo įraše – nėra iššūkio“.

Tačiau jau greitai pats patalpino vaizdo įrašą, kuriame apsipila lediniu vandeniu ir perduoda estafetę Donatui Motiejūnui.

Toks ledinis iššūkis siekia atkreipti dėmesį į didžiulį smegenų ligos sklerozės susirgimų skaičių. Socialiniame tinkle gavęs iššūkį žmogus privalo jį atlikti ir nufilmuoti per 24 valandas bei paremti pasirinktą sklerozės gydymu bei prevencija besirūpinančią organizaciją 10 dolerių. Jei iššūkį asmuo atmeta, jis turi paremti pasirinktą organizaciją 100 dolerių. Pranešama, kad nuo liepos mėnesio sklerozės gydymu bei prevencija besirūpinančios organizacijos sulaukė 70 tūkst. dolerių paramos.

Į šį iššūkį įsitraukė ir JAV krepšinio rinktinė, o estafetę perdavė itin garsiems asmenims – JAV prezidentui Barackui Obamai, NBA komisarui Adamui Silveriui ir pokalbių laidos vedėjai Oprah Winfrey.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 24sek