2015 03 27

Martynas Pocius su „Galatasaray“ namie pralaimėjo „Panathinaikos“

Dar vieną nesėkmę Eurolygos „Top 16“ etapo E grupėje, kurioje rungtyniauja ir Kauno „Žalgiris“ (4/8) patyrė Martyno Pociaus atstovaujama Stambulo „Galatasaray“ (2/10) komanda. Penktadienį Turkijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje po itin atkaklios kovos paskutinėmis sekundėmis 84:86 (16:23, 22:17, 21:19, 25:27) nusileido Graikijos čempionei Atėnų „Panathinaikos“ (7/5) ekipai.
Martynas Pocius
Martynas Pocius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Likus minutei iki susitikimo pabaigos Patrickas Youngas baudų metimais sumažino skirtumą iki 3 taškų – 81:84. Vėliau svečiai triskart nepataikė metimų, Vladimiras Micovas sumažino atsilikimą iki minimumo, o Dimitris Diamantidis tik kartą buvo taiklus – 83:85.

Likus 13 sekundžių abi komandos viena po kitos paėmė minutės pertraukėles. P.Youngas pataikė vieną baudos metimą, o Jamesas Gistas atsakė tuo pačiu – 84:86. Tuo tarpu Justinas Carteris abu kartus buvo netaiklus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Pocius per 21 minutę įmetė 7 taškus (2/3 dvit., 1/3 trit.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po sykį suklydo bei prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

P.Youngo sąskaitoje – 24 taškai (7/10 dvit., 10/11 baudų), 9 atkovoti kamuoliai, 7 išprovokuotos pražangos ir 32 naudingumo balai.

19 taškų įmetė Zoranas Ercegas (6 atk. kam.), 17 – V.Micovas (6/16 trit., 7 rez. perd., 8 išpr. praž.).

Nugalėtojams Estebanas Batista (6 atk. kam., 4 per. kam.) ir J.Gistas (5 atk. kam.) pelnė po 14, Vladimiras Giankovitsas (6 atk. kam., 4 rez. perd.) – 13, Dimitris Diamantidis (9 rez. perd.) – 11 taškų.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas