2012 11 02

Maskvos CSKA Eurolygoje išlieka nenugalėta

Maskvos CSKA ekipa (4-0) pratęsė pergalingą kelionę ir D grupėje išliko nenugalėta.
Gasperas Vidmaras ir Sasha Kaunas
Gasperas Vidmaras ir Sasha Kaunas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Eurolygos vicečempionai kartu su „Regal Barcelona“ ir Kauno „Žalgiriu“ išlieka neįkandamu riešutu, o ketvirtą pergalę įsirašė rezultatu 58:85 nepasigailėję Stambulo „Besiktas“ (2-2) krepšininkų.

Abi komandos žygiavo gan lygiai, tačiau CSKA žaidėjai griebė jautį už ragų ir antrasis ketvirtis turkams baigėsi su 10 taškų deficitu.

Tiek trečiajame, tiek ketvirtajame kėlinukuose „Besiktas“ komandai beliko tik žiūrėti į vis nutolstantį Maskvos ekipos traukinį, kurio pasivyti nebesugebėjo.