2014 02 01

„Mažeikių“ pergalių serija NKL pirmenybėse nutrūko Marijampolėje

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pirmaujantys „Mažeikiai“ (20/4) nesugebėjo pratęsti pergalių serijos iki dvylikos. Mažeikiškiai Marijampolėje 78:84 (12:15, 17:21, 23:19, 26:29) turėjo pripažinti vietos „Sūduvos-Mantingos“ (10/15) pranašumą. Nepaisant pralaimėjimo žemaičiai liko pirmoje NKL turnyro lentelės vietoje. „Sūduva-Mantinga“ pakilo į dešimtąją vietą.
 „Mažeikių“ krepšininkai Ignas Razutis
„Mažeikių“ krepšininkai Ignas Razutis / KK "Mažeikiai"

„Mažeikiai“ rungtynes pradėjo spurtu 7:0, tačiau šeimininkai atsakė 10:0 ir nuo tada perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas. Trečiojo kėlinio viduryje po Igno Razučio metimo svečiai išlygino rezultatą (41:41), tačiau marijampoliečiai vėl atitrūko 2-6 taškų skirtumu, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje rungtyniavo Audrius Mineikis – 20 taškų (11/11 baud.), Ignas Labutis pelnė 18, Žilvinas Kuklierius – 16 taškų.

„Mažeikių“ komandoje geriausiai sekėsi Raimondui Petrauskui, kuris surinko 18 taškų. Darius Tarvydas įmetė 12, Ignas Razutis, Mindaugas Reminas ir Evaldas Dainys – po 11 taškų.