2015 03 30

Metta World Peace debiutas Italijoje – pataikė 3 metimus iš 14-os

Italijos krepšinio lygos rungtynėse pirmą kartą į aikštę išbėgo buvusi NBA ir Kinijos lygos žvaigždė Metta World Peace. Pirmose rungtynėse Kantu „Acqua Vitasnella“ komandoje krepšininkas pataikė tik 3 metimus iš 14-os, bet surinko 16 taškų.
Metta World Peace
Metta World Peace / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Italija

Kantu (10/13) klubas po pratęsimo 87:88 (15:19, 23:19, 14:19, 26:21, 10:9) nusileido „Giorgio Tesi Group Pistoia“ (10/13) klubui.

Metta World Peace buvo tarp rezultatyviausių mačo krepšininkų, tačiau atakavo itin netaikliai.

Per 23 minutes jis surinko 16 taškų (1/6 dvit., 2/8 trit., 8/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, prasižengė 4 kartus, o viena pražangų buvo techninė sužaidus nepilnas dvi minutes.

„Acqua Vitasnella“: D.Johnson-Odomas 21, M.W.Peace 16, S.Gentile (7 atk. kam.) 14, J.Faldeine'as (7 atk. kam.) 13.

„Giorgio Tesi“: C.J.Williamsas (6/14 dvit.) 25, A.Filloy 19, T.Easley (6/8 dvit.) 14, L.Hallas 13, G.Brownas 11.