2015 03 20

Mindaugas Kuzminskas metė ne itin taikliai, o „Unicaja“ Eurolygoje nusileido CSKA

Mindaugas Kuzminskas buvo antras pagal rezultatyvumą Malagos „Unicaja“ (2/9) ekipos gretose, tačiau Andalūzijos klubas Eurolygos „Top 16“ etapo vienuoliktajame ture po ilgosios pertraukos 77:95 (25:26, 17:21, 14:25, 21:23) neatsilaikė prieš Maskvos CSKA (8/2) krepšininkus.
Dėl kamuolio kovoja Mindaugas Kuzminskas ir Andrejus Voroncevičius
Dėl kamuolio kovoja Mindaugas Kuzminskas ir Andrejus Voroncevičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

M.Kuzminskas šiose rungtynėse per 26 aikštėje praleistas minutes pelnė 13 taškų (4/10 dvit., 1/5 trit., 2/5 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, kartą suklydo, gavo du blokus ir sykį pats blokavo varžovo metimą, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei tiek pats sykių prasižengė pats.

„Unicaja“: F.Vasquezas 14 (7 atk. kam.), M.Kuzminskas 13, C.Suarezas 12, C.Greenas 9, M.Soluade ir K.Karahodzičius po 8 taškus.

„CSKA“: M.Teodosičius 25 (3/3 dvit., 5/7 trit., 4/4 baudos, 8 rez. perd., 30 naud. bal.), N.De Colo 19 (4/4 dvit., 2/4 trit., 5/5 baudos, 6 rez. perd.), S.Kaunas 16 (7/7 dvit.), A.Jacksonas 9 taškai.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos CSKA (Rusija) 8 2 882:806

2. Stambulo „Fenerbahče Ulker“ (Turkija) 8 2 791:728

3. Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) 8 2 769:712

4. Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) 5 6 869:885

5. Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) 4 6 819:823

6. Milano „EA7 Emporio Armani“ (Italija) 3 7 750:736

7. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 3 8 894:928

8. Malagos „Unicaja“ (Ispanija) 2 8 752:808