Mindaugui Kuzminskui ir Domantui Saboniui nepavyko svariai prisidėti prie „Unicaja“ pergalės Ispanijoje

Mindaugas Kuzminskas
„Scanpix“ nuotr. / Mindaugas Kuzminskas
0

Ispanijos pirmenybėse ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo Mindaugo Kuzminsko ir Domanto Sabonio atstovaujamas klubas, Malagos „Unicaja“ (11/5) namuose 76:66 (27:9, 11:18, 10:23, 28:16) įveikė Las Palmo „Herbalife“ (10/6).

Mačo baigtį „Unicaja“ išsprendė jau ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai surengė spurtą 16:2 ir išsiveržė į priekį 64:52. Varžovai dar bandė perlaužti rungtynių eigą, tačiau jiems pavyko sumažinti skirtumą tik iki 10 taškų. Malagos klubas šventė pergalę 76:66.

D.Sabonis į varžovų krepšį įmetė 2 taškus (1/2 dvitaškiai), atkovojo 1 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą prasižengė bei suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

M.Kuzminskas rungtyniavo 7 minutes, per kurias pelnė 3 taškus (1/2 tritaškiai, 0/2 baudų metimai), išprovokavo varžovo pražangą, dukart pažeidė taisykles ir surinko -1 naudingumo balą.

„Unicaja“: Jaysonas Grangeris 17, Ryanas Toolsonas 13, Vladimiras Štimacas (10 atk. kam.) 11, Rafaelis Hettsheimeiris ir Nikas Caneris-Medley po 10.

„Herbalife“: Bradas Newley 20 taškų, Tomas Bellasas 17, Nacho Martinas 10 .