Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mirusį Olafurą Rafnssoną „FIBA Europe“ prezidento pareigose pakeis belgas Cyrielis Coomansas

Cyrielis Coomansas
hbvl.be nuotr. / Cyrielis Coomansas
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienio vakarą netikėtai mirusį „FIBA Europe“ prezidentą iš Islandijos Olafurą Rafnssoną organizacijos prezidento poste laikinai pakeis iki šiol viceprezidentu buvęs belgas Cyrielis Coomansas, kuris yra ir Belgijos krepšinio federacijos (KBBB) prezidentas, į šias pareigas 2011 metais perrinktas naujai penkerių metų kadencijai.

Pagal „FIBA Europe“ nuostatus pareigas einančiam prezidentui susirgus arba mirus, jo postą laikinai užima vyriausias viceprezidentas, o šiuo metu viceprezidentai yra trys – belgas C.Coomansas, vokietis Ingo Weissas ir Johnas Goncalvesas iš Gibraltaro.

„FIBA Europe“ taip pat pranešė, kad visi Prancūzijoje vykstančio moterų krepšinio čempionato mačai birželio 20 ir 21 dienomis bus pradedami tylos minute. Taip pat visos dalyvaujančių valstybių vėliavos bus nuleistos iki pusės stiebo, o „FIBA Europe“ vėliava paženklinta gedulo juostele.

„FIBA Europe“ būstinę ketvirtadienį pasiekė daugybė užuojautų dėl prezidento O.Rafnssono mirties. Primename, kad viešą užuojautą išplatino ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Arvydas Sabonis.

Nuo 2010 metų „FIBA Europe“ prezidento pareigas ėjęs O.Rafnssonas netikėtai mirė trečiadienį, vizito į Ženevą metu. Nauji prezidento rinkimai turėjo vykti kitų metų pavasarį.

 

 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek