Publikuota: 2011 lapkričio 30d. 19:40

Moterų Eurolyga: „VIČI-Aistėms“ turkės per stiprios

R.Dačkaus/Fotodiena.lt nuotr. / Rungtynių akimirka

Be Sandros Linkevičienės žaidusioms Kauno „VIČI-Aistėms“ nepavyko savo aikštėje atsirevanšuoti Stambulo „Galatasaray MP“ komandai už nesėkmę pirmajame moterų Eurolygos turnyro rate. Kaunietės nusileido varžovėms rezultatu 66:84 (13:19, 16:26, 14:20, 23:19).

Po lygios rungtynių pradžios, „Galatarasay MP“ spurtavo pirmojo kėlinuko pabaigoje ir susikrovė 8 taškų persvarą po Dianos Taurasi metimo – 8:16. Puikiai pirmąsias 10 minučių žaidusi Tatsiana Likhtarovič tolimu metimu sumažino komandos atsilikimą iki 5 taškų.

Tik antrajame kėlinuke aikštelėje pasirodžiusi Ivanka Matovič išnaudojo savo ūgį ir ėmė rinkti taškus metimais iš po krepšio. „VIČI-Aistės“ pakeitė gynybos sistemą, tačiau varžovės įmesdavo net labai sudėtingus metimus.

Isil Alben pataikė du tritaškius iš eilės, vieną iš jų – viena ranka nuo lentos, baigiantis atakai skirtam laikui, Tina Charles pridėjo dvitaškį. „Galatarasay MP“ persvara išaugo iki 17 taškų – 20:37.

„VIČI-Aistėms“ prieš didžiąją pertrauką po taiklių Aijos Putninos ir Vaidos Sipavičiūtės metimų pavyko sumažinti atsilikimą iki 12 taškų, tačiau gynyboje kaunietės nesugebėjo sustabdyti T. Charles.

Antrąją rungtynių pusę „VIČI-Aistės“ pradėjo pagerinta gynyba ir 8:0 (38:47) laimėta atkarpa. Be to, ketvirtą kartą prasižengė D. Taurasi. Po Stambulo komandos trenerių paprašytos minutės petraukėlės kaunietės dukart suklydo ir buvo nubaustos – 38:56. „Galatasaray MP“. Baigiantis kėlinukui, R. Valentienė buvo nubausta nesportine pražanga. Po Epiphanny Prince baudų metimų varžovių persvara perkopė 20 taškų ribą.

Per likusias 10 minučių keletą kartų skirtumas  sumažėjo iki 17 taškų, po taiklių tolimų kauniečių metimų. Tačiau dvikovos pabaigoje „Galatasaray MP“ dar kartą spurtavo ir pirmavo 60:84. Per paskutinę minutę Courtnay Pilypaitis pelnė 4 taškus rinko tik „VIČI-Aistės“.

„VIČI-Aistėms“ T. Likhtarovič pelnė 17, A. Kemežys – 10, R. Valentienė – 9 taškus. „Galatasaray MP“ komandai E. Prince surinko 16, I. Alben – 15 taškų.

Gyvenimas

Šeima trejus metus gyvena tik viena diena: Elzė gimė su sindromu, su kuriuo išgyvena tik vienetai

Pasaulis kišenėje

Rudens magija: 5 vietos Vilniuje, kurias fotografas rekomenduoja puikioms nuotraukoms

Verslas

Obuolių supirkėjai: derlius geras, bet vaisiai – per pigūs

15min iš Londono Mokslas.IT

E.Musko idėja virto serialu: „National Geographic“ parodė pirmą mirtį Marse ir pirmą gimusį kūdikį

Gazas

Mįslė: kaip pervažiuoti iš šalies, kurioje eismas vyksta kaire puse į valstybę, kurioje automobiliai juda dešine?

„Ginčas“: kaip FIBA vadovo netektis pakeis pasaulio krepšinį?

15min iš Stambulo 24sek

„Žalgirį“ Stambule pasitinka drąsi serbo pranašystė ir unikali telepatija

Ypatingą šou su būriu žvaigždžių surengęs Radžis: „Esu pirmas čigoniukas, koncertuojantis arenose“

Verslas

Teismo verdiktas: turkų pergalė Kauno stadiono rekonstrukcijos konkurse – neteisėta

Aktualu

Sumaištis Kėdainių stotyje: ne dėl savo kaltės ne į tą traukinį įlipusi moteris į namus grįžo tik paryčiais

Aktualu

Referendumo kartelės mažinimo idėja Seime sukėlė aistras: „Nebesityčiokime iš Konstitucijos“

Išankstinė Kanų liūtų reklamų peržiūra su 15min

15min recenzija Kultūra

Apgauti ir tuo patenkinti: „Gal visi drakonai...“ tarptautiniame teatro festivalyje „Sirenos“

Lady Gaga patvirtino, kad susižadėjo: rengiasi vestuvėms su savo agentu Christianu Carino