2013 02 09

Nacionalinės krepšinio lygos lyderis iškovojo 23-iąją pergalę

Dvidešimt trečią pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) XXIX turo mače iškovojo aštuoniolikos komandų turnyro lyderis „Mažeikių" klubas, namuose 87:73 (30:21, 20:20, 22:13, 15:19) nugalėjęs trečiojoje pozicijoje esančius Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (19 pergalių ir 10 pralaimėjimų) krepšininkus.
NKL čempionate Jonavos „Triobet“ po pratęsimo nisileido ir Radviliškio „Radviliškio-Juodelių“ ekipai
NKL čempionate Jonavos „Triobet“ po pratęsimo nusileido ir „Radviliškio-Juodelių“ ekipai / NKL

35 taškais prie pergalės prisidėjo Rokas Giedraitis, 10 – Modestas Šidlauskas ir Arvydas Gydra, 9 – Osvaldas Mačernis.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Marius Valukonis (18 tšk.), Tautvydas Kliučinykas (16 tšk.) bei Žilvinas Kuklierius (15 taškų).

Netikėta pralaimėjimą patyrė Vilniaus „Š. Marčiulionio KA-Twomeno“ (16-14) komanda. Išvykoje „marčiulioniukai“ 72:87 pripažino Molėtų „Ežerūno-Kario“ (9-20) pranašumą.

Molėtiškius į priekį tempė Marius Janišius ir Marius Kugauda. Jų sąskaitose atitinkamai 16 ir 15 taškų. 13 taškų į svečių krepšį įmetė Dainius Novickas, 10 – Lukas Bankieta.

Pralaimėjusių gretose po 18 taškų įmetė Janas Jurgo ir Marius Pociukonis.

Pratęsimo prireikė Jonavos „Triobet“ (18-11) ir Radviliškio „Radviliškio-Juodelių“ (11-18) dvikovoje. Pirmoje rungtynių pusėje atsilikę 19 taškų skirtumu jonaviečiai ketvirtajame kėlinyje pasivijo svečius, tačiau per pratęsimą pralaimėjo 89:93.

Nugalėtojų komandoje po 14 taškų pelnė Antanas Montrimavičius (8 atk. kam.), Vaidas Trepočka (6 atk. kam.), Lukas Pipiras (5 atk. kam.) ir Darius Gricius.

Šeimininkų ekipoje rezultatyviausias buvo Tadas Sebežiovas – 27 taškai ir 5 atkovoti kamuoliai. Martynas Linkevičius pelnė 23 taškus ir atkovojo 14 kamuolių. 18 taškų pridėjo Vytautas Kružikas.