2013 02 27

NBA arenose – muštynės, Lebrono Jameso rekordas ir „Heat“ pergalė po dviejų pratęsimų

Antradienio naktį stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje NBA netrūko įsimintų akimirkų. Čempiono titulą ginančiai „Heat“ ekipai prireikė net dviejų pratęsimų, kad pratęstų pergalių seriją, o Indianoje mačas buvo pažymėtas muštynėmis.
Rungtynėse Indianoje susimušė abiejų komandų žaidėjai
Rungtynėse Indianoje susimušė abiejų komandų žaidėjai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Muštynės

Sporto grupė „Facebook“. Prisijunk ir tu, spausk LIKE.

LeBronas Jamesas ir Dwyane‘as Wade‘as kartu pelnė net 79 taškus, o jų vedama „Heat“ (41/14) komanda pratęsė savo pergalių seriją iki dvylikos.

„Heat“ namuose po dviejų pratęsimų 141:129 (27:22, 24:31, 33:32, 28:27, 12:12, 17:5) privertė pasiduoti Vakarų konferencijos autsaiderius „Sacramento Kings“ (19 pergalių ir 39 pralaimėjimai) krepšininkus.

LeBronas Jamesas pagerino karjeros rezultatyvių perdavimų rekordą ir buvo netoli trigubo dublio – jis nugalėtojams pelnė 40 taškų , atliko 16 rezultatyvių perdavimų bei atkovojo 8 kamuolius po krepšiais.

Dwyane'o Wade'o sąskaitoje – 39 taškai, 8 sugriebti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Ray'us Allenas, 15 – Chrisas Boshas, 10 – Chrisas Andersenas.

Šiuo metu „Heat“ pergalių serija yra ilgiausia visoje lygoje bei antrą pagal ilgį klubo istorijoje.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Marcusas Thorntonas (36 tšk.), Tyreke'as Evansas (26 tšk.), DeMarcusas Cousinsas (24 tšk. ir 15 atk. kam.), Johnas Salmonsas (15 tšk.) bei Isaiahas Thomas (14 taškų).

Be incidentų neapsėjo rungtynės tarp „Indiana Pacers“ ir „Golden State Warriors“ komandų. Antroje ketvirto kėlinio pusėje susimušė abiejų ekipų žaidėjai. Roy Hibbertasiš pradžių pastūmė Davidą Lee ir abu kibo vienas kitam į atlapus. Jų komandos draugai skubėjo juos išskirti, tačiau R.Hibbertas ant žemės paguldė Stepheną Curry ir į muštynes įsivėlė daugiau krepšininkų.

Šiame mače pergalę 108:97 (31:25, 23:28, 31:20, 23:24) šventė šeimininkai.