2012 01 04

NBA: „Bulls“ parodė ragus, Kobe Bryantas sužaidė rezultatyviausias rungtynes

Fantastišką pergalę NBA lygoje iškovojo Čikagos „Bulls“ (5-1) komanda, savo žiūrovų akivaizdoje 76:74 (15:23, 11:15, 16:18, 34:18) palaužusi Atlantos „Hawks“ (4-2).
Kobe Bryantas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.
Kobe Bryantas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Itin prastai krepšį šiame susitikime atakavo abi ekipos – „Bulls“ antrojo ketvirčio metu pataikė tik 2 metimus iš 21, „Hawks“ – 6 iš 23.

Vos 42 taškus per tris kėlinius sukrapštę aikštės šeimininkai turėjo 19 taškų deficitą, bet paskutinėmis trečiojo kėlinio minutėmis sugebėjo pelnyti 5 taškus iš eilės, o pradėtą darbą tęsė per ketvirtą kėlinį, kurio pradžioje „Bulls“ deficitas ištirpo iki 9.

Likus žaisti 7,7 sekundės Luolas Dengas pataikė lemiamą metimą, išvedusį Čikagos ekipą į priekį 2 taškais. Pergalę „Hawks“ klubui išplėšti dar galėjo Joe Johnsonas, tačiau jo tritaškis tikslo nepasiekė.

„Bulls“: Derrickas Rose'as (7 rez. perd.) 30, Luolas Dengas (8 atk. kam.) 21, Carlosas Boozeris (9 atk. kam.) 11.

„Hawks“: Alas Horfordas (7 atk. kam.) 16, Joshas Smithas (14 atk. kam.) 15, Marvinas Williamsas (8 atk. kam.) 14, Joe Johnsonas 10.

K.Bryantas pelnė 37 taškus

Kobe Bryantas atsigriebė už prastą pasirodymą paskutinėse rungtynėse, kai prametė net 22 metimus. Amerikiečio vedama Los Andželo „Lakers“ (4-3) komanda namuose 108:99 (31:25, 19:21, 26:29, 32:24) palaužė Hiustono „Rockets“ (2-3) klubo pasipriešinimą.

Mačo nugalėtojas sprendėsi paskutiniame ketvirtyje. Jo pradžioje po Kevino Martino tritaškio rezultatas buvo lygus (78:78), bet kelių minučių atkarpą sėkmingiau sužaidę „Lakers“ krepšininkai atitrūko 87:81.

Los Andželo klubas lemiamą pranašumą susikrovė iki susitikimo pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes, kuomet turėjo 4 taškų persvarą (93:89). Kobe Bryanto ir Andrew Bynumas duetas padėjo laimėti atkarpą 9:2 ir įgytą saugią persvarą šeimininkai išlaikė iki finalinės sirenos.

Nugalėtojų gretose K.Bryantas buvo sunkiai sustabdomas ir sužaidė rezultatyviausias šio sezono rungtynes. NBA žvaigždė per 37 minutes įmetė 37 taškus (12/22 dvit., 2/7 trit., 7/9 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir kartą suklydo.

„Lakers“: Kobe Bryantas 37 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Andrew Bynumas 21 (22 atk. kam.), Pau Gasolis 14 (8 atk. kam.), Steve'as Blake'as 11.

„Rockets“: Kyle'as Lowry 22 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Luisas Scola 20, Chase'as Budingeris 16, Kevinas Martinas 12 (1/8 trit.).

„Thunder“ pralaimėjo antrą kartą iš eilės

Penkiomis pergalėmis iš tiek pat galimų sezoną pradėjusi Oklahomos „Thunder“ (5-2) ekipa pralaimėjo antrą kartą iš eilės, namuose 93:103 (26:21, 27:30, 21:27, 19:25) turėjusi pripažinti Portlendo „Trail Blazers“ (4-1) komandos pranašumą.

Aikštės šeimininkai pirmavo pirmoje rungtynių pusėje, tačiau po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje ėmė keistis. Trečiojo ketvirčio metu „Blazers“ net 16 taškų pelnė baudos aikštelėje ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 4 taškais.

„Thunder“ sugebėjo sušvelninti deficitą, tačiau dažniausiai iniciatyvos bandęs imtis Kevinas Durantas šaudė pro šalį. Puolėjas ketvirtojo kėlinio metu pataikė tik 1 metimą iš 5, o šeimininkai kapituliavo.

„Blazers“: LaMarcusas Aldridge'as  (8 atk. kam.) 30, Wesley Matthewsas 16, Geraldas Wallace'as (10 atk. kam.) 13, Raymondas Feltonas (7 rez. perd.) ir Nicolas Batumas (7 atk. kam.) po 12.

„Thunder“: Jamesas Hardenas (6 rez. perd.) 23, Russellas Westbrookas (8 rez. perd.) 22, Kevinas Durantas 19.