TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

NBA čempionai tik po pratęsimo nugalėjo „Rockets“ ekipą (rezultatai, nuotraukos, video)

Pau Gasolis prieš Chucką Hayesą
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Pau Gasolis prieš Chucką Hayesą
Šaltinis: krepsinis.net
0

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo titulą ginantys Los Andželo „Lakers“ (34 ir 15) krepšininkai, kurie namuose rezultatu 114:106 (31:23, 23:25, 20:26, 24:24, 16:8) po pratęsimo privertė pasiduoti Hjustono „Rockets“ (22 ir 28) klubą.

Svečiams pratęsimą išplėšė taiklus Luiso Scola dvitaškis iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 5 sekundėms.

Iki papildomo laiko pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei minutę rezultatas dar buvo lygus (106:106), bet tuomet Kobe Bryantas bei Pau Gasolis pataikė po dvitaškį, Steve'as Blake'as realizavo baudų metimus ir aikštės šeimininkai atitrūko nebepavejamai – 102:106.

Nugalėtojams K.Bryantas pelnė 32 taškus (6 atk. kam. 11 rez. perd.), P.Gasolis – 26 (16 atk. kam.), Lamaras Odomas – 20 (20 atk. kam.), Derekas Fisheris – 11, Ronas Artestas bei S.Blake'as pridėjo po 9 taškus.

Pralaimėjusiesiems Kevinas Martinas įmetė 30 taškų, L.Scola – 24 (15 atk. kam.), Aaronas Brooksas surinko 16 taškų (8 rez. perd.).