2010 10 18

NBA čempionai vėl pralaimėjo. Tačiau nesijaudina

Jau trečią nesėkmę penktose NBA ikisezoninėse rungtynėse patyrė čempionas Los Andželo „Lakers“ klubas, sekmadienį 94:99 (20:22, 24:27, 30:24, 20:26) nusileidęs šeštą pergalę iš eilės iškovojusiems Jutos „Jazz“ krepšininkams.
P.Jacksonas kol kas nesijaudina dėl „Lakers“ pralaimėjimų
P.Jacksonas kol kas nesijaudina dėl „Lakers“ pralaimėjimų / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

28 taškus čempionams pelnė Pau Gasolis, 19 – Kobe Bryantas, 17 – Ronas Artestas, 11 – Shannonas Brownas.

26 taškais prie „Jazz“ pergalės prisidėjo Gordonas Haywardas, 15 – C.J. Milesas, 14 – Alas Jeffersonas, 13 – Andrejus Kirilenka.

Nors dabartiniai NBA čempionai tikrai nedžiugina savo gerbėjų, ekipos vyriausiasis treneris Philas Jacksonas kol kas nerimo nejaučia: „Man patiko trečiasis kėlinys, per kurį sugebėjome įgyti pranašumą. Tačiau ketvirtajame tragiškai nekrito. Manau, kad atrodome tikrai neblogai – nereikia pamiršti, kad visa tai – tik ikisezoninės rungtynės. Mes tikrai turėjome galimybių laimėti, tačiau paskutines minutes jau ir jėgų pritrūko, be to, darėme labai daug klaidų“, – kalbėjo „Lakers“ strategas.